logo

Prezent od C&A: kupon rabatowy 20% na wszystko

19lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Mamy kod rabatowy 20% od C&A na WSZYSTKO! To idealna okazja na robienie prezentów zarówno dla bliskich osób, jak i dla siebie. Sprawdź jak wykorzystać kupon zniżkowy.

Reklama

Myślisz już o świątecznych prezentach dla swoich bliskich? C&A ma prezent dla Ciebie! Od 18 do 25 listopada 2015 możesz skorzystać ze świetnej promocji na modne ubrania. W asortymencie znajdują się ubrania zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To nie tylko okazja do kupienia sobie nowych ciuchów, ale także do śledzenia obecnych trendów w modzie.

(źrodło: www.c-and-a.com)

Inspirując się trendami kreowanymi przez C&A z pewnością zaskoczysz wszystkich na święta. Wyglądaj oryginalnie, czuj się komfortowo i nie wydawaj majątku na ubrania. Teraz zakupy w C&A zrobisz 20% taniej! Na stronie internetowej marki znajduje się kupon rabatowy, który można pobrać.

Z kuponu można skorzystać na dwa sposoby: w sklepach stacjonarnych należy okazać wydrukowany kupon sprzedawcy, natomiast w sklepie online przy zakupach wpisuje się kod rabatowy ZIMA2015a.

Na jeden zakup przysługuje wyłącznie jeden kod zniżkowy. Ważna informacja: ten rabat nie dotyczy zakupu kart podarunkowych C&A. W sklepie internetowym zniżka obowiązuje przy minimalnej wartości zamówienia 100 złotych, natomiast w salonach stacjonarnych nie ma kwoty minimalnej.

Pomysł na prezent

C&A zaskoczyło nas nie tylko udostępnionym kuponem rabatowym (bo tych dla sklepów C&A nie spotykamy często), ale także stworzeniem miejsca, w którym znajdują się produkty idealne na prezenty świąteczne. Klienci mogą wybrać na początku zakres cenowy i rodzaj prezentu, a następnie, klikając plus (+), zaznaczyć także odpowiedni kolor i rozmiar (w przypadku odzieży).

(źródło: www.c-and-a.com)

Jeżeli nasz artykuł zachęcił Was do tego, żeby już kompletować prezenty świąteczne, zobaczcie również inne promocje na upominki oraz dekoracje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close