logo

Prezent na Walentynki za 0 zł? Zrób to sam!

09lut 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Mamy pomysły na prezenty Walentynkowe za 0 zł. Nawet nie musicie nic kupować! Wystarczy kilka produktów, które akurat macie pod ręką. Jedyny koszt, jaki poniesiecie, to odrobina Waszego cennego czasu - ale czego nie robi się dla ukochanej osoby?

Reklama

Pomysłów na prezenty z okazji Walentynek jest wiele. Sami podpowiadaliśmy już, że warto kupić ukochanej osobie coś słodkiego, elegancką biżuterię, a nawet weekendowy wyjazd dla dwojga. Staramy się proponować Wam niestandardowe rozwiązania, jednak wszystkie z nich gdzieś tam się powtarzają. Jeśli chcecie naprawdę zrobić niespodziankę swojemu ukochanemu lub swojej ukochanej, powinniście zdecydować się na wykonanie danego prezentu samodzielnie. Mamy dla Was kilka podpowiedzi na stworzenie prezentów bez wydawania majątku! Prezenty wykonacie z produktów, które z pewnością każdy z Was posiada w domu ;-)

Powody do miłości

Osoby, które nie są zakochane, z pewnością nie obchodzą Walentynek. Ale ci, którzy mają komu ofiarować swoją miłość, na pewno znajdują do tego duuużo powodów. Nie szkodzi ich gdzieś zapisać! Na przykład na drewnianych klockach ;-)


Do wykonania takiego prezentu będziecie potrzebowali małe, drewniane deseczki i pisaki - najlepiej w dwóch kolorach (w tym jeden oczywiście CZERWONY♥). Na dłuższej i szerszej części klocka napiszcie za co kochacie swojego wybranka/swoją wybrankę, a na zewnętrznych, węższych i mniejszych częściach narysujcie serduszka. Ułóżcie wieżę, stawiając obok siebie 3 klocki (łącząc je dłuższymi bokami). Kolejne piętro wieży zbudujcie w ten sam sposób, układając tym razem klocki w odwrotnym kierunku - tak, żeby piętra przeplatały się ze sobą.

Zamiast zdjęcia

Kto powiedział, że w ramce zawsze musi znajdować się zdjęcie? Wystarczy kartka papieru i inwencja twórcza! Na białej kartce papieru narysuj drzewo, na którym narysujesz lub nakleisz wycięte serca, w środku których napiszesz imię ukochanej osoby oraz swoje. Proste i jednocześnie kreatywne, prawda?

W ramce może znajdować się tak naprawdę wszystko! Jeśli nie umiesz rysować, na pewno poradzisz sobie z bardzo prostym obrazkiem - dwóch ludzików, trzymających serduszka, w których także napisane są imiona. Ważne, żeby prezent był spersonalizowany i należał tylko do Was. Ramkę można potem powiesić na ścianie lub położyć na biurku/regale. Wspaniała pamiątka na wiele lat. Pssst, nie zapomnij na odwrocie zapisać także daty - tak na wszelki wypadek, gdybyście za 20 lat znaleźli rysunek! ;-)

A na deser

No tak, mimo wszystko wracamy do słodyczy. Jeśli posiadacie w domu lizaka dla swojej Walentynki, zawsze możecie go nieco przystroić! Jeśli chcesz wyrazić, że miłość Cię uskrzydla, użyj takiej metafory.

Wytnij z kartki papieru skrzydełka dla motylka, a w środku zrób dwie, poziome kreski (najlepiej żyletką). W dziurkach umieść patyczek od lizaka i masz już słodkiego motylka ;-) Skrzydełka można przyozdobić wedle uznania.

Cierpliwość dla miłości

Ktoś, kto jest w związku, z pewnością musi uczyć się cierpliwości każdego dnia. Ale jeśli chcecie jeszcze bardziej wyszkolić w sobie tę trudną umiejętność i to z wraz z poświęceniem dla miłości, możecie wykonać takie oto serduszko ;) Potrzebujecie kawałek nitki/włóczki, duuużo gwoździ i materiał, do którego będziecie je wbijać.

Ułóżcie gwoździe (opcjonalnie mogą być też pinezki) w kształt serca, a następnie przeciągajcie nitkę/włóczkę z wybranych punktów. Praca nie musi być dokładna - i tak wyjdzie pięknie! ;-)

Macie jeszcze jakieś pomysły na prezenty wykonywane samodzielnie? Podzielcie się nimi z nami! Jak widać, oszczędzać można nie tylko podczas promocji, ale także przy tworzeniu prezentów walentynkowych samemu. A kody rabatowe z tej okazji znajdziecie poniżej:

Źródła zdjęć: Pinterest

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close