logo

Prezent Marzeń: 100% zwrotu za zakupy - nawet do 500zł!

17lis 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Jeżeli w dniach 17-19 listopada 2015 roku kupisz voucher na stronie Prezent Marzeń, otrzymasz zwrot o wartości 100% zakupu! Podwójne korzyści i podwójne prezenty dla każdego - zobacz szczegóły promocji.

Reklama

Chciałbyś spełnić czyjesz marzenie? To proste! Jeżeli wiesz oczywiście o czym marzy druga osoba ;-) Wystarczy, że zamówisz jeden z voucherów oferowanych przez Prezent Marzeń. Znajdują się tam zestawy prezentowe zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Można wybrać także opcję dla dwojga, na przykład romantyczny masaż, wspólna degustacja win, lekcje tańca czy sesje fotograficzne.

prezent

Prezent dla Ciebie

Wybierając prezent dla bliskiej osoby, możesz zrobić prezent również sobie! Jeżeli w dniach 17-19 listopada 2015 roku dokonasz zakupów na stronie Prezent Marzeń, otrzymasz 100% zwrotu za zakupy. Otrzymany zwrot będziesz mógł wykorzystać na zakupienie kolejnego vouchera. Promocja obowiązuje na bony do 500 złotych (przy transakcjach powyżej 500 zł, zwrot wynosi dokładnie 500 zł). A zatem - za jaką kwotę zakupisz voucher, tyle samo pieniędzy otrzymasz na kolejne zakupy! To naprawdę korzystna oferta, z której warto skorzystać.

Do otrzymania 100% zwrotu w ramach Festiwalu Marzeń należy:

  1. Kupić dowolny prezent, w terminie 17-19 listopada
  2. Ocenić sklep w komentarzu

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się TUTAJ. Uwaga! Ilość prezentów dostępnych w tej akcji jest OGRANICZONA do pierwszych 1000 zakupów.

Pomysł na prezent do 100 zł

Większość z nas długo zastanawia się nad tym, co podarować bliskiej osobie na Święta, urodziny, a nawet bez okazji :-) Wszystkie pomysły na prezent znajdziesz TUTAJ. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy jednak najlepsze vouchery do 100 złotych. Z pewnością będą to oryginalne i zarazem niedrogie prezenty. Dodatkowo, otrzymasz dzięki temu kupon na następne zakupy na stronie Prezent Marzeń.

Prezent dla Niej

Prezent dla niej

Kupowanie prezentów dla kobiet jest naprawdę łatwe ;-) Można wybierać zarówno wśród zabiegów kosmetycznych, tańca, nauki nowych umiejętności, jak i pokonywania swoich lęków w praktykowaniu sportów ekstremalnych.

Prezent dla Niego

Co lubią mężczyźni? Podobno sport i alkohol. Nawet Prezent Marzeń o tym wie, oferując między innymi takie vouchery:

Jeżeli odwiedzicie stronę Prezent Marzeń z pewością znajdziecie idealny upominek dla bliskiej osoby. Poza tym, jeśli kupicie voucher teraz, będziecie mieli pewność, że nie zabraknie Wam pieniędzy na kolejny, oryginalny prezent :-) Gdybyście jednak nie byli za tak ekstremalnymi prezentami, zobaczcie pozostałe pomysły:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close