logo

Praktiker: czas na wiosenne porządki!

10mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Wiosna tuż tuż, a wraz z nią czas na odświeżenie naszych domów i ogrodów. Sprawdziliśmy oferty, które pomogą nam z porządkami i nie zostawią z pustym portfelem!

Chociaż pogoda jeszcze na to nie wskazuje, to już niedługo rozpocznie się wiosna, a wraz z nią nadejdzie czas na wiosenne porządki i drobne remonty. Miesiące zimowe mogły nieco nadszarpnąć stan naszego ogrodu, dlatego warto się nim zaopiekować już niebawem, zanim nadejdą w pełni słoneczne dni. Ofertę skierowaną do wszystkich, którzy już czują powiew cieplejszego powietrza, przygotował Praktiker. Co może nam się przydać?

Zadbaj o ogród

Nic tak nie kojarzy się z wiosną, jak delikatny śpiew ptaków, słoneczne dni, zieleń w ogrodzie i pojawiające się pierwsze pąki kwiatów. Po zimie nasz ogród wymaga pielęgnacji i troski.

Jeśli są wśród nas miłośnicy ogrodnictwa, to pewnie już teraz oczyma wyobraźni widzą, jak będzie wyglądać ich ogród latem. Najpierw jednak trzeba zasadzić, nawieźć, podlać... Aby ulżyć trochę naszym portfelom Praktiker zaproponował kilka produktów w niżśzych cenach. Jabłonkę w różnych odmianach kupimy za 17,99zł, zaś wierzbę o złotówkę drożej. Ceny nawozów zaczynają się od 7,99zł, co jeszcze na nas czeka?

... a do tego również kosiarki od 295zł!

Zajmij się domem

Oprócz ogrodu, wraz z nadejściem wiosny często decydujemy się na remont mieszkania lub odświeżenie domu. To najlepszy moment na malowanie ścian, czy renowację podłogi. Możemy otworzyć okna i wywietrzyć pomieszczenia, a nowy kolor pozwala nam w symboliczny sposób powitac nowy okres w roku - pełen witalności i energii.

Skoro zmieniamy już kolor ścian, to może przyszedł też czas na nowe meble? Aneks kuchenny za 299zł to jest dopiero oferta! A do tego nowa półka na przyprawy i kilka drobiazgów ułatwiających segregację wyposażenia w kuchni.

Co będziecie zmieniać u siebie w domu? A może zaczniecie od działki lub ogrodu? Bez wątpienia wszyscy czekamy na pierwsze słoneczne dni i powiew wiosennego wiatru niosącego śpiew ptaków i zapach pączkujących kwiatów!

Jeśli szukacie innych ofert w sklepach budowlanych i remontowych, sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close