logo

Pozwól na stronę i wygraj voucher na 50 zł od Groupona

31lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Groupon.pl ma nową stronę internetową. Z tej okazji przygotował konkurs, w którym za ułożenie prostych internetowych puzzli można wygrać voucher na 50 zł do zrealizowania na tym portalu.

Nowa strona największego na świecie serwisu z zakupami grupowymi funkcjonuje od początku lipca. Nie wszyscy użytkownicy mogli jednak z niej korzystać; była wyświetlana jedynie wybranym internautom. Od ostatniego dnia lipca nową stronę odwiedzać może już każdy. W ramach zachęty do wchodzenia na nowego Groupona, portal zorganizował nietuzinkową akcję promocyjną: udostępnił darmowy kupon, którego pobranie umożliwia ułożenie konkursowych puzzli.

Po pobraniu kuponu, wejdź na stronę, na której udostępniono puzzle.  Układanka zawiera 36 rozproszonych elementów. Kiedy już sprostasz zadaniu i ułożysz puzzle w odpowiedni obrazek, zrób print screen, na którym widać, że udało Ci się wykonać zadanie konkursowe wraz z widoczną datą wykonania zadania na pasku u dołu ekranu.

Następnie wyślij zrobiony screen ekranu na adres konkurs@groupon.pl, umieszczając w treści wiadomości następujące elementy:

  • pracę konkursową - print screen wraz z datą widoczną na pasku
  • adres e-mail uczestnika
  • imię i nazwisko uczestnika
  • oświadczenie, iż autor posiada wszelkie prawa autorskie i prawa pokrewne do przygotowanej pracy konkursowej

Każdego dnia kartę upominkową o wartości 50 zł wygrywają dwie osoby, które jako pierwsze przesłały poprawnie rozwiązane zadanie konkursowe wraz ze wszystkimi elementami opisanymi powyżej. Promocyjny kupon można pobrać do 5 sierpnia 2014; do wtedy także trwa cały konkurs. Jego rozstrzygnięcie nastąpi 11.08.2014 roku. Wyniki konkursu, wraz z informacją o sposobie odebrania nagród zostaną opublikowane w serwisie Facebook.

Oprócz opisanego konkursu, na Grouponie każdego dnia pojawiają się bardzo dobre okazje, których próżno szukać w innych zakątkach internetu. Przykładem mogą być zniżki 20% do znanej sieci sklepów odzieżowych H&M, które zrobiły furorę wśród użytkowników portalu.  Oczywiście dobre okazje oferują także pozostałe, mniejsze portale, o czym przekonacie się przeglądając poniższe propozycje ;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close