logo

Poznań za pół ceny - najciekawsze atrakcje na 30 kwietnia i 1 maja

26kwi 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Dziewiąta edycja akcji "Poznań za pół ceny" nie może obejść się bez wyjątkowych atrakcji. Sprawdziliśmy, które oferty najbardziej zainteresują doświadczonych turystów!

Akcja, w której w danym mieście różnego rodzaju atrakcje są dostępne za połowę ceny, to naprawdę korzystne rozwiązanie. 30 kwietnia i 1 maja 2016 roku odbędzie się wydarzenie "POZNAŃ ZA PÓŁ CENY". Oprócz tego, że można ciekawie spędzić czas, na przykład w teatrze, muzeum, dobrej restauracji czy klubie, to można przy okazji zaoszczędzić także na noclegach. W akcji biorą udział luksusowe hotele, takie jak Sheraton, Andersia, Novotel i wiele innych kilkugwiazdkowych hoteli!

Noclegi 50% taniej

Co by było, gdybyś miał szansę spędzić nocleg w pięciogwiazdkowym hotelu i nie wydałbyś przy tym majątku? Podczas akcji POZNAŃ ZA PÓŁ CENY, masz tak możliwość! Wśród hoteli, które biorą udział w akcji, znajdują się najlepsze w Poznaniu miejsca noclegowe. Luksusowa noc o połowę tańsza - marzenie!

(źródło: poznan.travel)

Listę wszystkich hoteli, które oferują w dniach 30 kwietnia i 1 maja noclegi za połowę ceny, znajdziesz TUTAJ.

Program turystyczny

Akcja, w której w Poznaniu będzie można spać, jeść i bawić się za połowę ceny, to nie tylko te "codzienne" przyjemności. Na PZPC 2016 przygotowano specjalny program turystyczny, który obejmuje między innymi zwiedzanie miasta oraz korzystanie z jego najpopularniejszych atrakcji. Wśród propozycji są między innymi:

  • zwiedzanie dawnego Zamku Cesarskiego 9Centrum Kultury Zamek)
  • zwiedzanie z przewodnikiem Fary Poznańskiej - Bazyliki Kolegiackiej
  • spacery Koła Przewodników PTTK im. Marcelego Mottego
  • zwiedzanie Starego Browaru z przewodnikiem (cena przed rabatem: 115 zł)

Najlepsze jest to, że wszystkie z tych wymienionych wycieczek są BEZPŁATNE!

Oprócz tego, płatne, ale naprawdę niewielką kwot jest na przykład zwiedzanie stadionu KKS LECH Poznań (bilety ulgowe 5 zł, bilety normalne 7,50 zł) albo wycieczka po browarze Lech Browary Wielkopolskie (bilety za 3 zł i za 6 zł) - w cenie także podstawowy kurs kiperski piwa! :-)

(źródło: Facebook - Poznań za pół ceny, fot. Jakub J Pindych)

Majówka w Poznaniu

Czyli już wiemy, jak Majówkę mogą spędzić Poznaniacy i mieszkańcy z okolicy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby przyjechać do stolicy Wielkopolski także z drugiego końca kraju! Pomysłów na spędzenie czasu w Poznaniu jest naprawdę wiele, a z akcją "Poznań za pół ceny" będzie to jeszcze bardziej przyjemne. Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na POZNAŃ ZA PÓŁ CENY. My natomiast zapraszamy do zerknięcia także na inne oferty noclegowe w Polsce:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close