logo

Poznaj nowe smaki od E.Wedel i odkryj karmellove tajemnice

16sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Mamy coś specjalnego dla wszystkich czekoladoholików. Marka E.Wedel wprowadziła na rynek nowe smaki i produkty. Z pewnością poczujecie do nich karmel :-) Poznajcie wszystkie karmellove nowości!

Reklama

Poczuj się jak w karmellovym niebie!

Jeżeli kochacie czekoladę i karmel to dzięki marce E.Wedel będziecie w siódmym, a raczej karmelowym niebie :-) Pierwsza w Polsce fabryka czekolady postanowiła zaskoczyć swoich czekolubnych klientów wprowadzając na rynek zupełnie nowe, czasami zaskakujące smaki i całkowicie nowe produkty, których do tej pory nie było w ofercie E.Wedel. Dzięki temu swoją ulubioną czekoladę możecie mieć nawet na kanapkach!

Karmellove E.Wedel

Oczywiście najbardziej znane są czekolady Wedla, które kupowały nasze prababcie, babcie, ale teraz możecie ich posmakować w zupełnie nowych, karmelowych odsłonach: biała czekolada z karmelem, karmelowa z solonymi orzeszkami czy z wafelkami. To tylko czekoladowe nowości, a jest ich znacznie więcej. Od niedawna na sklepowych półkach znajdziecie również:

  • karmelowe Ptasie Mleczko
  • karmelowy Krem Wedlowski
  • karmelowe batoniki z orzechami

Jesteśmy pewni, że karmellova akcja E.Wedel spodoba się Waszym podniebieniom :-)

Czekolada w wielu odsłonach

Wprowadzenie nowych karmellovych produktów na rynek to dopiero początek :-) E.Wedel wymyśliło całą kampanię promującą nowe smaki. Na stronie karmellove.wedel.pl możecie wziąć udział w grze i skorzystać z niebanalnych przepisów na pyszne potrawy i desery, których jednym ze składników jest... czekolada! :-)

E.Wedel karmellove

Jak widzicie, można ją jeść na wiele sposobów, nawet w połączeniu z bekonem czy dorszem. Po kliknięciu w konkretny przepis zobaczycie całą listę zakpów oraz czas na przygotowanie dania z dokładnym wyjaśnieniem co po kolei musicie zrobić :-)

Karmel Gra

Karmellove e.Wedel

Na stronie akcji karmellove znajdziecie również grę, w której możecie wziąć udział, a później podzielić się uzyskanym przez siebie wynikiem ze znajomymi w mediach społecznościowych. Gra polega na odkrywaniu pojedynczych kostek czekolady i odgadnięciu, co znajduje się na obrazku. Im mniej kostek odkryjecie, tym więcej punktów uzyskacie :-)

Więcej czekoladowych promocji

Z czekoladowymi karmellovymi nowościami od E.Wedel na pewno warto się zapoznać, ale dobrze wiecie, że słodyczy nigdy dość :-) Dlatego dla czekoladholików mamy kilka słodkich zniżek.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close