logo

Powrót do dzieciństwa: The Sims 2 z dodatkami za darmo!

24lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kto nie grał w legendarną grę The Sims? My graliśmy! Mamy informację o świetnej promocji: tylko do końca lipca za Sims 2 z dodatkami nie zapłacimy kompletnie NIC.

Najlepiej sprzedająca się gra świata

Czy to możliwe, że w dzisiejszych czasach dostajemy coś zupełnie za darmo? Patrząc na najnowszą promocję Origin, znanej platformy sprzedającej gry, tak. The Sims to popularna na całym świecie komputerowa gra symulacyjna, którą wydano w 2000 roku. Sprzedała się w ponad szesnastu milionach kopii na całym świecie, dzięki czemu otrzymała tytuł najlepiej sprzedającej się gry na PC na świecie! Nic więc dziwnego, że informacja o możliwości darmowego pobrania drugiej części gry wraz ze wszystkimi dodatkami rozgrzała fanów Simsów do czerwoności.

Odbierz swoje Simsy 2

The Sims 2 jest drugą częścią popularnej gry komputerowej, w której można tworzyć i sterować życiem wirtualnych ludzi. Teraz możesz ją otrzymać za free - a to wszystko dlatego, że wielkimi krokami zbliża się premiera czwartej części kultowej gry i jest to dobry czas, by przypomnieć wszystkim fanom, jak fajnie gra się w Simsy;)

Jak odebrać darmową grę? Odpal swoje konto na Origin, a jeżeli nie masz go jeszcze zainstalowanego na swoim komputerze, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób: wystarczy zarejestrować się na stronie. Następnie w polu "Dodaj grę/wykorzystaj kod produktu" wprowadź kod: "I-LOVE-THE-SIMS". Dzięki temu gra zostanie pobrana na nasz komputer bez żadnych opłat. Ta niecodzienna promocja ważna jest do 31 lipca 2014 roku.


Zdjęcie główne pochodzi ze strony https://www.fanpop.com/clubs/the-sims-2/images/28737401/title/all-sims-2-games-photo

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close