logo

Posadź swoje drzewo z Żywiec Zdrój!

11kwi 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Segregujesz śmieci? Zawsze wyłączasz światło jak wychodzisz z pokoju? Odłączasz ładowarkę z gniazdka kiedy już jej nie używasz? Możesz zrobić coś jeszcze! Teraz każda wypita przez Ciebie butelka wody Żywiec Zdrój to jedno posadzone drzewo! Jak możesz włączyć się do akcji?

Reklama

Marka Żywiec Zdrój już od dawna promuje zdrowy styl życia i dbanie o naturę. Problem masowej wycinki drzew niestety nie maleje, a wręcz rośnie, dlatego tak ważne jest sadzenie zupełnie nowych drzewek. A Żywiec Zdrój planuje zasadzić ich aż milion! Oczywiście z Waszą pomocą :-)

Dlaczego warto sadzić drzewa?

Zapewne maglowaliście to już wielokrotnie w szkole na przyrodzie, biologii, chemii, lekcji wychowawczej, ale tego nigdy za wiele! Dlaczego warto sadzić nowe drzewa?

  • drzewa pochłaniają dwutlenek węgla i poprawiają jakość powietrza
  • są schornieniem dla wielu gatunków zwierząt, ptaków, także tych zagrożonych wyginięciem
  • urozmaicają nasz krajobraz
  • w upalne lato dają cień i ochronę przed słońcem

I naprawdę korzyści płynących z sadzenia drzew moglibyśmy jeszcze wymieniać wiele! Ufamy jednak, że skoro właśnie czytacie nasz artykuł to zdajecie sobie sprawę z tego, że drzewa są nam bardzo potrzebne. Jak możecie realnie przyczynić się do zwiększenia ich liczby? To bardzo proste!

Posadź swoje drzewko z Żywiec Zdrój!

Pijesz codziennie dużo wody? Sięgasz po markę Żywiec Zdrój? Jeśli tak, to świetnie! Jeśli nie - to zacznij! Żeby włączyć się do wielkiej akcji sadzenia drzew przez Żywiec Zdrój wystarczy, że:

  1. kupisz promocyjną butelkę wody Żywiec Zdrój
  2. na stronie internetowej zarejestrujesz kod, który znajdziesz pod etykietą
  3. wypełnisz formularz ze swoimi danymi osobowymi

Żywiec Zdrój posadź drzewo

1 kod to 1 drzewko, które Żywiec Zdrój posadzi w Twoim imieniu! :-) Możesz je również zadedykować bliskiej osobie i nazwać drzewko jej imieniem!

Zrób to sam!

Jeżeli nie chcesz żeby ktoś Cię wyręczał i wolisz własnymi rękoma posadzić nowe drzewko w wybranym przez siebie miejscu - możesz to zrobić! Wymień 10 pustych plastikowych butelek na sadzonkę od Żywiec Zdrój! Gdzie możesz ją odebrać?

Żywiec Zdrój posadź drzewo

Już niedługo odbędzie się Piknik Po Stronie Natury organizowany przez markę Żywiec Zdrój, na którym będziecie mogli odebrać sadzonkę. Możecie to zrobić również w wybranym sklepie Biedronka w całej Polsce. Na stronie akcji zamieszczona jest mapka z zaznaczonymi sklepami, w których odbywa się odbiór drzewek.

Żywiec Zdrój czeka na Wasze zgłoszenia do 31 maja do godziny 12:00 i do wtedy możecie rejestrować kody i odbierać drzewka. Wszystkie pozostałe szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE.

Zachęcamy Was do tego żebyście Wy też byli po stronie natury! Możecie też połączyć przyjemne z pożytecznym i równie przyjemnym, czyli sadzenie drzewek w jakimś pięknym zakątku Polski. Zabierajcie ze sobą sadzonki, wybierzcie się na weekend za miasto i tam posadźcie swoje drzewko. Nie zapomnijcie tylko żeby później na stronie akcji podzielić się tą informacją z innymi. Mamy dla Was kupony na wyjazdy, dzięki którym pojedziecie w wybrane miejsce żeby zrobić dobry uczynek dla natury :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close