logo

Pomysły na Walentynki w Poznaniu: wybraliśmy dla Was najciekawsze oferty zakupów grupowych!

10lut 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Poprzedni nasz wpis o Poznaniu dotyczył pomysłów na ferie w tym mieście. Tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, ofert walentynkowych, które zrealizować można w Dniu Zakochanych w Stolicy Wielkopolski. Nie macie pomysłów na to, jak spędzić czas w ten romantyczny dzień? Inspiracje znajdziecie w dzisiejszym artykule.

Chory na miłość

Święty Walenty jest uważany za orędownika osób, które dotknięte są ciężkimi chorobami, zwłaszcza psychicznymi. Nieprzypadkowy wydaje się więc być fakt, że jest on także patronem zakochanych- u wielu zakochanych osób zauważyć można bowiem symptomy podobne do schorzeń psychicznych ;) Mówiąc już zupełnie poważnie: 14 lutego, Dzień Świętego Walentego, obchodzimy Dzień Zakochanych, o czym wie już zapewne każdy. Krzyczą o tym witryny sklepowe,  reklamy telewizyjne, przypomina radio, teraz do tego chóru dołączamy także my;) My jednak spieszymy Ci z pomocą i podpowiadamy, na jakie oferty warto zwrócić uwagę.

Przez żołądek do serca

Tradycyjnie z Walentynkami kojarzą się romantyczne kolacje przy świecach, kiedy to zakochani mogą patrzeć sobie w oczy i cieszyć się swoim towarzystwem;) My także uważamy, że między żołądkiem, a sercem istnieje ewidentne połączenie, dlatego wszystkim poznaniakom, i nie tylko, polecamy wybrać się tego dnia na kolację. Mamy dwie wyselekcjonowane propozycje. Pierwszą z nich są walentynkowe zestawy sushi, które można zamówić z dostawą do domu już za 54,50zł. Twoja druga połówka jest odważna i lubi poznawać nowe smaki? A może już wiesz, że uwielbia sushi? W takim wypadku jest to oferta stworzona dla Ciebie;)

Jesteś zwolennikiem tradycyjnego jedzenia? Dla Ciebie także mamy specjalną ofertę: wydając tylko 69zł, możesz zabrać swojego wybranka/swoją wybrankę na romantyczną, trzydaniową kolację w Restauracji Bogota, w centrum Poznania. Lokal przygotował zestawy, w których oferuje trzy dania wraz z karafką wina.

Relaks we dwoje

Romantyczność nie kryje się tylko w jedzeniu;) Oprócz długich spacerów we dwoje i wspólnego oglądania filmów w kinie, polecamy także nietypowy sposób na spędzanie Walentynek: masaż dla dwojga! Na GoDealla.pl znajdziecie specjalną ofertę, dzięki której będziecie mogli ofiarować swojej ukochanej osobie taką niecodzienną atrakcję już za 95zł. Cóż może być milszego, od wspólnego masażu, w dodatku popijając wino, które dostaniecie podczas usługi? Nic nie przychodzi Wam do głowy? Spieszcie się więc z kupnem tej oferty, bowiem jest ona limitowana!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close