logo

Pomysły na świąteczny prezent dla Babci i Dziadka

29lis 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Nie masz pomysłu na upominek na Mikołajki lub Święta dla Babci i Dziadka. Mamy dla Was kilka propozycji na prezenty dla Dziadków z okazji Mikołajek lub Świąt Bożego Narodzenia rabatami!

Reklama

O ile z wymyśleniem pomysłu na mikołajkowy czy świąteczny prezent dla swoich rodziców i rodzeństwa zwykle nie ma dużego problemu, o tyle w przypadku babć i dziadków bardzo często zastanawiamy się, co tym razem podarować im w prezencie? Nic nie zastąpi Waszej obecności i pamięci o nich, ale jeśli opórcz swojego towarzystwa chcecie dać im również upominek, mamy dla Was świetny pomysł na prezent na Mikołajki lub Święta Bożego Narodzenia, który połączy pokolenia! 

Pomysły na prezenty dla Dziadków

-> Gra planszowa dla całej rodziny

Chcecie się dowiedzieć, jak to wtedy było? Jeszcze raz z najdrobniejszymi szczegółami usłyszeć opowieści swoich dziadków o latach ich młodości? A może poznać nieznane Wam dotąd historie z życia Waszej rodziny? Jak to wtedy było to gra idealna dla Twojej rodziny! Na czym ona polega?

Jak to wtedy było gra prezent dla babci i dziadka

Jak to wtedy było? - 99 zł zamiast 129,90 zł

Gra jest przeznaczona dla 2 do maksymalnie 12 osób, dlatego spokojnie mogą wziąć w niej udział wszystkie pokolenia: dziadkowie, rodzice i dzieci, które przy okazji będą trenowały także swoją pamięć. Gra podzielona jest na 2 etapy. W pierwszym z nich najważniejsze jest to, żeby aktywnie słuchać i zapamiętywać wszystkie szczegóły opowiadanych historii :-) Tutaj liczy się głównie Wasza uwaga! Im więcej detali uda Wam się zapamiętać, tym lepiej!

Jak to wtedy było gra prezent dla babci i dziadka

Na drugim etapie gry uczestnicy muszą odpowiadać na pytania związane z wcześniej opowiedzianymi historiami. Ci, którzy będą uważnie słuchać i poprawnie odpowiadać na pytania, będą mogli poruszać się pionkiem do przodu. Wygrywa ten, który jako pierwszy dotrze na metę! Nie zwycięstwo jednak tutaj się liczy, a dobra zabawa i czas spędzony z rodziną na opowiadaniu historii ich życia :-)

Musimy przyznać, że nam bardzo spodobała się ta gra i jesteśmy przekonani, że okaże się ona trafionym pomysłem na prezent dla dziadków! Po pierwsze dlatego, że będą mogli powspominać i opowiedzieć zabawne historie ze swojego życia. Po drugie, spędzą czas wspólnie z najbliższą rodziną. A to w tym wszystkim jest najważniejsze! :-)

-> Książka do przechowywania wspomnień

Prezenty dla babci i dziadka

Książka do przechowywania wspomnień z dawnych lat to kolejny świetny pomysł na świąteczny prezent dla Babci i Dziadka! Dzięki takiej księdze Wasi dziadkowie będą mogli utrwalać swoje wspomnienia i historie z dawnych lat oraz dzielić się nimi z rodziną. W księdze znajdzie się miejsce zarówno na opowieści, jak i zdjęcia. Kupicie je z rabatem na stronie Moi Dziadkowie.

-> Coś na długie wieczory

Nic tak nie odpręża, jak dobra książka! A Wasi dziadkowie z pewnością uwielbiają czytać. Dlatego właśnie książka będzie dla nich świetnym prezentem na długie, zimowe wieczory. W dobrej cenie kupicie wybrane tytuły na stronie Chodnik Literacki

Prezenty dla babci i dziadka

Powieści oparte na faktach, opisujące prawdziwe wydarzenia lub biografie inspirujących ludzi z pewnością przypadną do gustu Babci i Dziadkowi. Co jeszcze możecie podarować im w prezencie?

-> Fotoksiążka

Fotoksiążka

Dziadkowie bardzo lubią wspominać i przeglądać zdjęcia swojej rodziny. Dlatego na Boże Narodzenie możecie podarować im fotoksiążkę zawierającą ważne momenty z Waszego życia. Dzięki temu one nigdy im nie umkną! Tanie fotoksiążki zamówicie na stronie Fotojoker. Możecie także skorzystać z kuponów rabatowych dostępnych na przykład na Grouponie:

Fotoksiążka

-> Elegancki i klasyczny upominek

Jeżeli nie jesteście do końca przekonani, co przypadnie do gustu Waszym Dziadkom, możecie postawić na sprawdzone, klasyczne prezenty, jak na przykład galanteria skórzana. Nowy, elegancki portfel czy rękawiczki na pewno okażą się trafionym upominkiem! A gdzie kupicie go taniej? Mamy cały spis promocji!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close