logo

Pomysły na prezenty z rabatami na Dzień Mężczyzny

09mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Dopiero co obchodziliśmy Dzień Kobiet i dla kontrastu, 10 marca możemy świętować (nieoficjalnie) Dzień Mężczyzny! Macie już pomysł na prezent?

Szukając idealnego prezentu dla mężczyzny wcale nie musimy się łapać za głowę i szukać oszczędności w skarbonce, bo nawet te najbardziej interesujące podarunki, które nie są codziennie dostępne, mogą kosztować mniej, niż jesteśmy w stanie sobie to wyobrazić. Przygotowaliśmy kilka propozycji!

Sportowe emocje, łamigłówki i relaks

 

1. Przejazd wyścigowym samochodem
Dla Panów, którzy uwielbiają adrenalinę i z zafascynowaniem śledzą Formułę 1., taki prezent to strzał w dziesiątkę!

Możemy wybrać jazdę na miejscu pasażera lub kierowcy - to coś dla ludzi o mocnych nerwach!

2. Paintball

Paintball'u nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to świetna, ale jednocześnie nieco brutalna rozrywka. Takie oderwanie się od rzeczywistości i strzelanie kulkami z farbą w lesie, to świetny sposób na aktywny odpoczynek.

3. Bubble football
Dzięki temu grouponowi możemy grać na boisku przez godzinę, ale cała impreza jest aż na 10 osób, więc możemy połączyć swoje siły z partnerkami kolegów naszego wybranka i stworzyć drużynę :)

4. Escape room

Pokoje pełne zagadek stają się coraz popularniejsze i potrafią nieźle wciągnąć! Groupon o wartości 70zł to możliwość wejścia do escape room'u dla min. 2 do 5 osób - możecie wybrać się ze znajomymi, jako para lub cała rodzina! Jest to rozrywka, która spodoba się w każdym wieku - i nie wymaga specjalnego przygotowania.

5. Relaks w SPA ... dla dwojga!

Kto powiedział, że tylko mężczyźni powinni być tego dnia zadowoleni ze swojego święta?! Wybierając spa dla dwojga mamy tak naprawdę dwie pieczenie na jednym ogniu - prezent dla ukochanego oraz masaż dla nas! Wszyscy będą zadowoleni z takiego Dnia Mężczyzny!

Są to oczywiście tylko propozyje prezentów, które powinny być dopasowane do potrzeb i hobby mężczyzny, którego chcemy obdarować. Pamiętajmy jednak, że tym, czego nigdy nie będziemy mogli kupić, jest czas spędzony razem, więc może zamiast wody kolońskiej, zdecydujemy się na wspólną aktywność!

Szukacie innych pomysłów?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close