logo

Pomysły na prezenty dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

27maj 2019

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Weronika Mazerska

0

Zbliża się długo wyczekiwany przez dzieciaki moment, czyli zakończenie roku szkolnego, a wraz z nim wakacje! W tym roku koniec szkoły nastąpi wcześniej niż zwykle, dlatego już teraz podpowiadamy, jaki upominek możecie kupić nauczycielowi lub wychowawcy. Sprawdźcie nasze propozycje z rabatami!

Reklama

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 nastąpi w tym roku 19 czerwca. W tym dniu dzieciaki odbiorą świadectwa i rozpoczną upragnione wakacje. Jest to również dobra okazja do obdarowania nauczycieli czy wychowawcy upominkiem, w ramach podziękowania. W dalszej części artykułu podpowiadamy, co możecie kupić na prezent dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego w dobrej cenie.

Pomysły na prezent dla nauczycieli

1. Kwiaty

W ofercie Lidla co tydzień znajdziecie atrakcyjne oferty na kwiaty cięte. Jeśli wolicie zaoszczędzić na bukiecie i dokupić do upominku coś jeszcze, Lidl pomoże Wam sporo zaoszczędzić. Jeśli wolicie jednak postawić na piękny, gotowy bukiet, możecie sprawdzić propozycje Euroflorist, gdzie uzyskacie 10% rabatu z kodem: RABAT1019.

  1. Bukiet "Dziekuję" - 69 zł  (po obniżce 62,10 zł)
  2. Bukiet "Prowansja" - 79 zł (po obniżce 71,10 zł)
  3. Bukiet "Majowy" - 59 zł (po obniżce 53,10 zł)
  4. Bukiet "Pełna uczuć" - 79 zł (po obniżce 71,10 zł)

2. Książka

Książka to uniwersalny prezent, który możemy podarować nauczycielowi. Jeśli macie problem z dobraniem odpowiedniego tytułu, kupcie coś uniwersalnego, jak np. przewodnik turystyczny po Polsce, biografię, poradnik lub ewentualnie książkę pasującą do profesji nauczyciela, np. historyczną. Propozycje książkowe w obniżonych cenach znaleźliśmy na Chodnik literacki i Merlin.

  1. Polska na wycieczkę - 33,99 zł (przeceniona o 15,91 zł)
  2. Wojciech Mann - "Artysta. Opowieść o moim ojcu" - 35,56 zł (przeceniona o 19,21 zł)
  3. Jak to robią najlepsi nauczyciele - 21,89 zł 
  4. Monte Cassino - 38,94 zł (przeceniona o 20,96 zł)

3. Długopis 

Wszyscy dobrze wiemy, jak istotny w pracy nauczyciela jest długopis. Jest to ciekawa propozycja na prezent dla nauczyciela, w tym przypadku nieco droższy, ale na upominek może złożyć się cała klasa. To z pewnością dobra pamiątka dla nauczyciela. Długopisy od marki Parker znaleźliśmy na stronie Salonparker.pl i na Allegro. Dodatkowo, możecie wykonać na długopisie pamiątkowy grawer np. "Dla najlepszego wychowawcy - klasa VIa, 2019 rok".

  1. Długopis Parker Jotter stalowy - 34,99 zł 
  2. Długopis Parker IM black GT - 70,77 zł  

 4. Pamiątkowa fotoksiążka

Jeśli cała klasa chce podarować wychowawcy naprawdę wyjątkową pamiątkę, świetną opcją będzie fotoksiążka. Można umieścić w niej zdjęcia klasy ze szkoły, z wycieczek i napisać kilka miłych słów dla nauczyciela. Na stronie Empik Foto znaleźliśmy zniżkę na fotoksiążki z okazji zakończenia roku szkolnego. Sprawdźcie ich ofertę i zamówcie wspaniałą pamiątkę dla wychowawcy:

 5. Bon prezentowy

Zakup bonu prezentowego na różnego rodzaju aktywności, jak spa, kino, paintball itp. zawsze są ciekawym, oryginalnym pomysłem na prezent. Oczywiście tego typu upominek musimy nieco spersonalizować, tzn. dopasować do wieku czy płci nauczyciela. Sprawdźcie przykładowe pomysły na bon prezentowy z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close