logo

Polskie Linie Lotnicze LOT: ceny od 149 zł w Szaloną Środę

17sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kolejna Szalona Środa w LOT to 3 promocyjne kierunki do Polski i Europy już od 149 zł. Tym razem będziecie mogli zwiedzić urokliwe zakątki Mediolanu, odwiedzić poznańskie koziołki oraz zobaczyć najbardziej znane zabytki Londynu. A to wszystko w jesiennych terminach.

Reklama

Jeśli całe życie marzycie o tym, żeby zobaczyć Big Bena czy London Eye, jesteście fascynatami mody i od zawsze chcieliście polecieć do europejskiej stolicy designu i stylu - Mediolanu lub macie w planach podróż do rodziny lub znajomych do Poznania, dzięki LOT i Szalonej Środzie kupicie bilety lotnicze już od 149 zł. W jakich terminach będziecie mogli zaplanować swój wypoczynek?

Trasa Okres podróży Cena od
Warszawa - Poznań 01.11 - 30.11 149 PLN
Warszawa - Mediolan 01.09 - 30.09 449 PLN
Warszawa - Londyn 03.10 - 01.11 499 PLN

A bilety na loty w dwie strony od Polskich Linii Lotniczych LOT zarezerwujecie w łatwy sposób dzięki wyszukiwarce lotów na stronie LOT:

LOT wyszukiwarka tanich lotów

Podane ceny to rzecz jasna koszt lotów w dwie strony z bagażem rejestrowanym, taryfami i podatkami oraz wszelkimi opłatami lotniskowymi. Wystarczy kupić bilet na LOT i nie martwić się niczym innym, jak tylko udanym urlopem :)

Do Mediolanu i Londynu polecicie nie tylko ze stolicy, ale również z Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Poznania, Rzeszowa, Krakowa i Katowic.

A jakie atrakcje czekają na Was, jeśli zdecydujecie się zarezerwować bilet w Szalonej Środzie na LOT? Zobaczycie słynną wieżę zegarową Big Ben, największe na świecie koło widokowe London Eye oraz jeden z napiękniejszych mostów zwodzonych Tower Bridge czy słynne metro londyńskie. Przejdziecie się po zabytkowych i urokliwych uliczkach oraz dzielnicy mody w Mediolanie, a także odwiedzicie jedną z najpięknieszych katedr na świecie. Będziecie mogli bliżej poznać stolicę wielkopolski, zobaczyć koziołki oraz zabytkowy ratusz. I wszystko to z tańszymi biletami lotniczymi od LOT.

Jeśli zdecydujecie się na jeden z trzech promocyjnych kierunków tej Szalonej Środy, na GoDealla w zakładce Hotele zarezerwujecie tanie noclegi w wybranej przez siebie opcji: hotel, hostel, motel, bad & breakfast, apartament. A jeżeli byliście już w Londynie lub Mediolanie, a na co dzień mieszkacie w Poznaniu lub znacie to miasto od podszewki i jesienią wolelibyście wybrać się do innego miejsca, zobaczcie kierunki, w które warto polecieć.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close