logo

POLREGIO: bilet na całą majówkę za 39 zł!

15kwi 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Świetna informacja dla wszystkich wyjeżdżających na majówkę! W tym roku będziecie mogli podróżować pociągami REGIO i lokalnymi przez cały długi weekend za 39 zł. Ominiecie korki i sporo zaoszcządzicie. Jak skorzystać z tej promocji?

Reklama

Wczoraj w jednej z najbardziej rozpoznawalnych, ogólnopolskich stacji radiowych usłyszeliśmy, że majówka to trzeci w ciągu całego roku okres, kiedy planujemy swoje urlopy, spędzamy długi weekend nad Bałtykiem lub w popularnych kurortach czy górskich miejscowościach. Podróż w tym okresie wiąże się z wyższymi kosztami, wtedy zazwyczaj hotele podwyższają ceny, a za nocleg trzeba zapłacić dużo więcej niż w pozostałe weekendy w roku, na drogach panuje także spory ruch. Jeśli rozważaliście opcję podróży pociągiem, REGIO przygotowało specjalną promocję dla wyjeżdżających na majówkę :-)

Bilet na całą majówkę za 39 zł lub 45 zł

POLREGIO majówka 2019 promocja na bilety

W ramach promocji, która potrwa w terminie 30.04 godz. 18:00 do 06.05 godz. 06:00, macie możliwość zakupu dwóch rodzajów biletów. Mini bilet turystyczny w cenie 39 zł, który honorowany będzie tylko w pociągach REGIO lub bilet turystyczny za 45 zł, który będzie honorowany w pociągach REGIO i osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).

  • KIEDY? 30.04 godz. 18:00 do 06.05 godz. 06:00
  • ILE KOSZTUJĄ BILETY? 39 zł lub 45 zł w zależności od biletu
  • GDZIE KUPIĆ BILETY? w kasach biletowych, u konduktora i w automacie biletowym
  • JAKIE POCIĄGI OBEJMUJE PROMOCJA? REGIO (bilet za 39 zł) lub REGIO i osobowe Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter)

To oznacza, że przez cały długi weekend majowy będziecie mogli podróżować do woli za ok. 7 zł dziennie! Szczegóły akcji znajdziecie na stronie POLREGIO. To świetna okazja żeby zaplanować wyjazd :-) A my Wam to jeszcze ułatwimy!

Podróżuj taniej na majówkę!

Nie wszyscy z Was, jako środek transportu na majówkę, wybiorą pociąg. Są tacy, ktorzy kochają wyjazdy własnym samochodem. Jeśli Wy do nich należycie, możecie zabrać w podróż pasażerów - dzięki temu na pewno nie będziecie się nudzić! A jeżeli sami nie macie auta, ale wolicie właśnie taki środek lokomocji, skorzystajcie z serwisu BlaBlaCar. Dzięki niemu ogłosicie wolne miejsce w swoim samochodzie lub sprawdzicie, czy na swoją majówkę będziecie mogli zabrać się z kimś autem.

Flixbus majówka 2019 promocja

Tanim środkiem transportu jest również Flixbus. Tutaj bilety na autobusy na wybranych trasach kupicie często za grosze, nawet za niecałe 5 zł, czyli w sam raz na wyjazd na długi weekend w maju :-) Oczywiście sam transport to nie wszystko. Musicie wiedzieć jak dojechać, ale przede wszystkim... dokąd jechać :-) Jeszcze nie sprecyzowaliście swoich planów, a czas ucieka? Poniżej zniżki i rabaty, które pozwolą Wam taniej zarezerwować pobyt na majówkę 2019!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close