logo

Pokaż swój ulubiony szlak wycieczkowy i wygraj weekend w Hotelu&SPA

01cze 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Co powiesz na wymarzony weekend w hotelu i spa zupełnie za darmo? Taki pobyt oferuje Kinder Country - wystarczy tylko określić ulubiony szlak wycieczkowy w Polsce. Im więcej punktów dodasz, tym masz większe szanse na wygraną!

Reklama

Z czym najbardziej kojarzy Ci się wypoczynek? Czy stawiasz raczej na leniuchowanie, czy może na aktywnie spędzany czas? Teraz masz okazję się o tym przekonać. Ale najpierw musisz przejść przez pewien szlak... Ale nie musisz się przy tym ruszać z domu! Zastanawiasz się o co chodzi?

Konkurs ze szlakiem

Wejdź do swoich myśli i przywołaj wspomnienia ze swojej ulubionej wycieczki, a następnie zaznacz punkty wycieczki na mapie Polski! Konkurs organizowany pod brandem Kinder Country to połączenie świetnej zabawy, wyróżnienia najlepszych punktów na mapie Polski, a także przywołanie miłych wspomnień.

Szlaki pełne smaku

Zapewne na każdej wycieczce w Twoim plecaku nie brakuje różnego rodzaju przekąsek. Kinder Country nie mogło zatem nie wymyślić lepszej nazwy, niż powyższa :-) To nie tylko smaki tych przekąsek, ale też swego rodzaju "smaczki" miejsc, które odwiedzamy - teraz możemy się nimi podzielić na mapie szlaków w Polsce. Najlepsze jest to, że każdy szlak tworzysz sam, dokładnie tak, jak chcesz!

Jeżeli chcesz zaznaczyć swój szlak, wejdź na kindercountry.pl i działaj.

Nagrody w konkursie

  • Nagroda główna: 8x weekend w Hotelu&SPA dla dwojgaw Krynicy-Zdroju lub w Olsztynie nad jeziorem Ukiel
  • Nagroda dodatkowa: 120 x zestaw piknikowy Kinder Country

Pakiety pobytowe obejmują: 2 noclegi w pokoju dwuosobowym, śniadania, obiadokolacje, zabieg SPA dla każdej osoby, masaż odświeżający lub masaż z użyciem czekolady. Świetny sposób na wakacje, prawda?

Konkurs trwa do 17 czerwca 2016 roku. Regulamin akcji znajduje się TUTAJ.

Warto wziąć udział w konkursie, zważając zarówno na korzyści płynące z samego tworzenia szlaku wycieczkowego, jak i perspektywy spędzenia weekendu w hotelu i SPA. Zachęcamy zatem do wytężenia umysłu i dodaniu swojego szlaku, a tymczasem mamy dla Was także dodatkową nagrodę, czyli najlepsze kupony rabatowe!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close