logo

Pokaż się na Instagramie z KFC i wygraj atrakcyjne nagrody

10sie 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jeżeli posiadasz konto na popularnym Instagramie, wrzuć na niego fotkę z produktem KFC i otaguj - tym sposobem weźmiesz udział w śweitnym konkursie organizowanym przez KFC. Zobacz co możesz wygrać.

KFC organizuje konkurs Summes in the city, w którym może wziąć udział każdy! Wystarczy tylko zrobić sobie zdjęcie w mieście z produktem KFC - Summersem, opublikować zdjęcie na Instagramie i otagować #summersinthecity #konkurskfc

(źródło: Instagram -> kfc_polska)

Jak wygrać?

Tego nie wie nikt, ale KFC udostępnia porady, które mogą zwiększyć szansę na wygranie:

#expressyourself

Przede wszystkim ważne jest to, aby wyrazić siebie.

#citycool

Należy pokazać, że w mieście może być fajnie.

#becreative

KFC podpowiada, żeby być kreatywnym. Chcą, żebyś zaskoczył ich swoim pomysłem.

#standout

Mile widziane dodawanie filtrów, kadrowanie, dorysowywanie elementów na zdjęciu. Fotka ma się wyróżniać.

Wymagane jest zawarcie na zdjęciu dowolnego Summersa z KFC: mocktaila mojito, pina colady lub kawy mrożonej. Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

Co można wygrać?

Informacje, które najbardziej nas interesują ;-) Nagrodą główną jest Twoje zdjęcie na billboardach cyfrowych w całej Polsce! Do wygrania jest także 20 aparatów Instax Mini 8 i 40 Power banków Nokia (litowo-jonowa bateria).

Wszystko jasne? Robisz zdjęcie z Summersem, wrzucasz na Instagram z hasztagami #summersinthecity #konkurskfc i, jeśli wygrasz, zostaniesz poinformowany w komentarzu! :-) Leć do KFC, kupuj Summersa i do dzieła! Może właśnie Twoje zdjęcie ujrzymy na billboardach. A może czytając ten artykuł zgłodniałeś? Zamów szybko jedzenie na KFC DOSTAWA ;-) Nie zapomnij także o pozostałych konkursach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close