logo

Podróżuj w weekend bez ograniczeń za 39 zł z REGIO

27paź 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Dla wszystkich podróżujących w najbliższy przedłużony weekend Przwozy Regionalne przygotowały promocję, dzięki której oszczędzicie i ominiecie korki. Już za 39 zł będziecie mogli podróżować po całej Polsce bez ograniczeń, o dowolnie wybranej godzinie na każdej trasie.

Reklama

Wszystkich Świętych już we wtorek i zapewne większość z Was wybierze się jeszcze w ten weekend w podróż do rodziny. Nawet jeśli w poniedziałek będziecie musieli iść do pracy i dopiero potem jechać do rodzinnej miejscowości, możecie skorzystać z promocyjnych cen na bilety Przewozów Regionalnych. A z pewnością warto w tych dniach odstawić samochód i przesiąść się na pociąg żeby ominąć stanie w długich korkach.

Przewozy Regionalne promocja

Promocja trwa od 28 października od godziny 18:00 do 2 listopada do godziny 6 rano i w ramach niej możecie kupić:

  1. mini bilet turystyczny za 39 zł: na wszystkie pociągi REGIO (około 1700 połączeń każdego dnia)
  2. bilet turystyczny za 45 zł: na pociągi osobowe różnych przewoźników: REGIO, Arrivy RP, Kolei Dolnoślądkich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich o Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

Płacicie raz i korzystacie cały przedłużony weekend :) Termin ważności Waszego promocyjnego biletu rozpoczyna się z chwilą zakupu. Jeśli będziecie podróżować niedaleko do rodziny i nie będzie konieczności, żebyście przesiadali się w pociągi jadące dalej do innego województwa, skorzystajcie z mini biletu turystycznego, dzięki któremu dojedziecie w rodzinne strony i spokojnie wrócicie do domu. Jeśli mieszkacie nieco dalej i same pociągi REGIO nie wystarczą żeby dostać się do rodziny, zaopatrzcie się w bilet turystyczny. Za 45 zł będzie mogli podróżować po całej Polsce :) Wszystkie szczegóły dotyczące pomocji znajdziecie na stronie Przewozów Regionalnych.

Jak skorzystać z promocji?

Jeśli będziecie chcieli skorzystać z mini biletu turystycznego lub zwykłego biletu turystycznego na przedłużony weekend, możecie je kupić:

  • w kasach biletowych Przewozów Regionalnych na dowolnym dworcu
  • w okienkach kasowych innych przewoźników, niż Przewozy Regionalne
  • u obsługi pociągu (konduktora)

Więcej o biletach promocyjnych przeczytacie na stronie promocji. A już teraz możecie sprawdzić rozkład jazdy pociągów i wybrać swoją trasę oraz godzinę odjazdu do domu :)

Tanie środki transportu

Bla Bla Car Rejestracja

Jeśli nie lubicie podróżować pociągiem lub dojazd koleją do Waszego miejsca zamieszkania jest utrudniony, możecie skorzystać z innych tanich środków transportu. Zarejestrujcie się na stronie BlaBlaCar i podróżujcie z innymi samochodem :) Co prawda korków nie ominiecie, ale możecie poznać nowych ludzi i za małe pieniądze dojechać tam, gdzie chcecie.

Skoro przygotowujecie się do podróży może będziecie zainteresowani zniżkami i rabatami na torby oraz walizki podróżne? Dzięki tym sklepom spakujecie się taniej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close