logo

Podróż na daleką Północ

10lis 2013

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marysia Junak

0

Norwegia i inne kraje skandynawskie kuszą wielu Polaków swoja tajemniczością, inną niesamowitą kulturą i przepięknymi widokami.

Jednakże kraje te są stosunkowo drogie, szczególnie jeśli chodzi o noclegi i utrzymanie się tam. Dlatego też wiele osób rezygnuje z wycieczek czy wyjazdów indywidualnych właśnie w te regionu. Jednak dzięki promocjom jakie przygotowały tamtejsze hotele każdy może pozwolić sobie na zwiedzenie kraju fiordów.

Pobyt w niewielkich miejscowościach

Jeżeli chcemy bardzo dużo zaoszczędzić na samym utrzymaniu to warto wybierać mniejsze miejscowości, a do większych udać się jedynie na zwiedzenie. Ciekawą ofertę można znaleźć na przykład na stronie booking.com. Jest tutaj możliwość zarezerwowania dwuosobowego pokoju w hotelu 3gwiazdkowym w cenie 204 zł za noc, w miejscowości Stavanger. Istotne jest to, że za lot tutaj zapłacimy w obie strony nawet 68 zł. Do tej miejscowości latają linie lotnicze WizzAir z Gdańska, Szczecina i Warszawy.

Inną promocję przygotowała sieć hoteli Nordic Choice Hotels, która swoje obiekty ma na terenie całej Skandynawii oraz na Litwie. Tutaj za pobyt w dwuosobowym pokoju, ze śniadaniem w Norwegii zapalimy około 260 zł. Hotele znajdują się w takich miejscowościach jak Oslo, Bergen, Trondheim oraz Stavanger. Z promocji tej można korzystać do 19 listopada. Pobyt można rezerwować na okres od 1 grudnia do 28 lutego 2014 r.

Sylwester w Norwegii

Coraz więcej osób decyduje się na przywitanie Nowego Roku w niesamowitej scenerii koła podbiegunowego. Dlatego też pojawiają się ciekawe oferty dotyczące wyjazdów właśnie do Norwegii na Sylwestra. Zabawę sylwestrową można połączyć na przykład z wycieczką objazdową lub nauką jazdy na nartach.

Taką właśnie ofertę można znaleźć na stronie fiordy.com. Przygotowany został tutaj program dla grup zorganizowanych na 8 dni, które obejmują Sylwestra i Nowy Rok. Jest to ciekawa alternatywa dla spędzenia Sylwestra w domu na kanapie przed ekranem telewizora. Wyjazd ten organizowany jest do miejscowości Lillehammer, gdzie znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura jeśli chodzi o uprawianie zimowych sportów – są tu na przykład oświetlone stonki i wiele tras narciarskich o róznej trudności.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close