logo

Podręczniki w promocji - w których księgarniach kupić książki do szkoły?

29sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Przybory kupione, komplet zeszytów i nowy plecak już czekają na pierwszy dzwonek? Żeby skompletować do końca szkolną wyprawkę dla dziecka, potrzebujecie tylko kupić jeszcze to, co najważniejsze, czyli książki? Podpowiadamy, w których księgarniach znajdziecie promocje na podręczniki na rok szkolny 2019/2020.

 

Reklama

Sierpień pod względem finansów to bardzo trudny miesiąc dla każdego rodzica. Po wakacyjnych wyjazdach, urlopach, koloniach dzieci, trzeba jeszcze skompletować całą wyprawkę do szkoły i kupić nowe podręczniki na kolejny rok nauki. A to nie lada wydatek. Na naszym blogu znajdziecie cały cykl artykułów poświęconych wyłącznie promocjom, które pozwolą Wam od A do Z skompletować szkolną wyprawkę oraz spis zniżek na powrót do szkoły. Jeśli jednak wciąż stoicie przed zakupem najważniejszych rzeczy, czyli książek, teraz skorzystacie z rabatów w wielu księgarniach.

Nie zostawiajcie zakupu podręczników na ostatnią chwilę czy na rozpoczęcie roku. Przed nami weekend, będziecie mieli więcej czasu żeby na spokojnie skompletować całą listę. 2 września półki w księgarniach mogą świecić pustkami, a chyba nie chcecie, żeby już na samym początku szkoły, Wasze dziecko zgłaszało nieprzygotowanie, prawda? :-)

5 księgarni z najtańszymi podręcznikami na rok szkolny 2019/2020

Jeżeli zapoznaliście się już z wykazem podręczników dla danej klasy i szkoły, i niestety nie macie możliwości odkupienia ich od starszych roczników lub do książek, które już macie, musicie jeszcze dokupić niektóre pozycje, w poniższych księgarniach znajdziecie najtaniej podręczniki do szkoły.

  1. Helion: podręczniki i książki okołoszkolne do 25% taniej
  2. Księgarnia Edukacyjna: podręczniki dla klas 4-8 w supercenach
  3. Księgarnia PWN: podręczniki nawet 30% taniej
  4. Ravelo: podręczniki do nauki języków ze zniżką 15%
  5. Tania Książka: podręczniki szkolne i akademickie nawet 35% taniej

Gdzie jeszcze promocje na podręczniki, książki i pomoce szkolne?

Oczywiście z promocji na szkolne podręczniki i inne książki do szkoły, na przykład do nauki języków obcych, repetytoria czy atlasy skorzystacie także w mniejszych księgarniach lub sklepach, które może nie kojarzą się ze sprzedażą książek, ale w swojej ofercie mają podręczniki i pomoce w korzystnej cenie. Zajrzyjcie jeszcze tutaj:

Nie samymi książkami uczeń żyje! :-) Nauka jest ważna, ale przecież liczy się także dobra zabawa. Wasze pociechy z pewnością już nie mogą doczekać się spotkania z rówieśnikami i wymienienia się wakacyjnymi wspomnieniami z kolegami i koleżankami. Ten trudny dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego możecie im jakoś umilić - zabrać na lody, na wspólny spacer i ostatnie chwile "wolności" spędzić wspólnie na przykład grając w planszówki. Gdzie kupicie je w niższej cenie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close