logo

Podejmij Wyzwanie Pepsi! Zbieraj nakrętki i odbieraj nagrody

23mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

7

Jeszcze nigdy zgarnięcie głośników marki Philips nie było takie proste! A to nie jedyne nagrody gwarantowane. Jak wziąć udział w konkursie Podejmij Wyzwanie Pepsi


Jest to jedna z wyjątkowych promocji - nie ma ledwo widocznych mini napisów na dole strony, żadnych haczyków, specjalnych zadań. Jedyne co należy zrobić, to zabawić się w kolekcjonera nakrętek.

Nakręć się!

Zasady promocji sa bardzo proste. Wystarczy pozbierać nakrętki, które zostały nam po napojach. Nagroda jaką otrzymamy zależy od ich ilości. Nic prostszego, prawda?
Pamiętaj, że tylko promocyjne zakrętki możesz później wymienić na nagrody. Powinny wyglądać tak:


Gwarantowane nagrody:

 

  • za 25 nakrętek otrzymasz głośniki Philips
  • za 7 nakrętek zjesz Hot Doga na stacjach Orlen
  • za 5 nakrętek dostaniesz 0,5L Pepsi


Gdzie odebrać fanty?

Wszystkie zgromadzone zakrętki możesz wymienić w jednym z punktów Stop Cafe lub Stop Cafe Bistro na wybrancyh stacjach ORLEN biorących udział w promocji. Podczas jednej wizyty w tych punktach możesz odebrać maksymalnie jedną nagrodę. Nie musisz pokazywać paragonu, wystarczą same zakrętki. Miejsca objęte promocją można sprawdzić na stronie Pepsi, a jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym jak otrzymać nagrodę, zawsze możesz zadzwonić na infolinię (022) 378 11 62.
Nagrody należy odebrać do 31.04.2015 r.

Jakie napoje biorą udział w promocji?

Aby zgarnąć prezenty, nie musisz wyłącznie pić Pepsi. Jeżeli masz ochotę na coś pomarańczowego, to dlaczego miałbyś odmówić sobie Mirindy?
Wszystkie napoje biorące udział w promocji znajdują się w plastikowej butelce a ich pojemność może być różna: od 0,5L do 2,5L (oprócz Mountain Dew który ma maksymalną pojemność 2L).
Bez znaczenia czy wybierzesz Pepsi Regular, Pepsi Max, Pepsi Twist, Mirinda Orange, 7UP, czy Mountain Dew - wszystkie zakrętki biorą udział!


Promocja rozpoczyna się 1 kwietnia i kończy 31 maja 2015 roku. Regulamin akcji dostępny jest na stronie promocji Podejmij Wyzwanie Pepsi.
Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close