logo

Podaruj dziecku list od Mikołaja! Zamów go w 3 krokach!

21lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już 6 grudnia Mikołajki! Wszystkie dzieci w ten wyjątkowy poranek będą zaglądały do swoich butów w poszukiwaniu małego prezentu. Część maluchów zaczęło tworzyć swoje świąteczne listy życzeń, które niedługo zostaną wysłane do Laponii. A gdyby tak obok prezentów znaleźć odpowiedź od samego Świętego Mikołaja?

Reklama

Jak co roku wszystkie dzieci przed Mikołajkami i świętami Bożego Narodzenia tworzą swoje listy z nadzieją, że Święty Mikołaj je dostanie, przeczyta i spełni ich najskrytsze marzenia. A wyobrażacie sobie minę dzieciaków dostających odpowiedź na ich list? To nie tylko utwierdzi je w przekonaniu, że Święty Mikołaj istnieje (bo przecież istnieje :) ), ale również poczują się wyróżnione, skoro to właśnie one otrzymają zwrotną odpowiedź!

List od Świętego Mikołaja Groupon

Droga z Laponii do Polski jest daleka, ale dla Mikołaja nie jest to żadną przeszkodą, żeby rozesłać listy do swoich ulubionych dzieciaków. Oczywiście koperta, znaczek i sama podróż listu tak długą drogą nieco kosztują, a Mikołaj przed świętami ma sporo wydatków, więc żeby otrzymać list konieczna jest mała opłata, która pozwoli Świętemu dostarczyć wszystkie listy bez zaprzęgu reniferów, które muszą oszczędzać wszystkie swoje siły na Boże Narodzenie. Jak w takim razie skontaktować się z Mikołajem i zamówić list?

Zamów list od Świętego Mikołaja!

List od samego Świętego Mikołaja można zamówić za 18,99 zł w trzech prostych krokach na stronie ListyMikołaja.pl. Wystarczy tylko:

  1. wybrać treść listu z dostępnych opcji (dla chłopca, dla dziewczynki, dla nastolatka, dla dorosłych, listy firmowe)
  2. wpisać imię adresana na początku listu oraz zwrot grzecznościowy
  3. dopisać kilka zdań od siebie na zakończenie (opcjonalnie)

Tam wszystkie elfy skrupulatnie przekażą Wasze prośby Mikołajowi, który odeśle Wam listy. To z pewnością będzie prezent, dzięki któremu każde dziecko będzie pod wrażeniem! Ale... oprócz listu na stronie ListyMikołaja.pl można zamówić również film, który będzie dokonały w przypadku najmłodszych dzieci. Większość z nich nie potrafi jeszcze czytać, więc filmik będzie strzałem w dziesiątkę!

Wideo od Świętego Mikołaja

Jak inaczej skontaktować się z Mikołajem?

Na Grouponie również znajdziecie wiele ofert, dzięki którym skontaktujecie się z Mikołajem. Umożliwiają to różne strony obsługiwane przez elfy, które przekazują Mikołajowi wszystkie prośby, zamówienia oraz adresy.

Cena za spersonalizowany list dla jednego dziecka to nawet 9,99 zł, więc sami widzicie, że Święty pobiera opłaty wyłącznie za znaczek, kopertę i dostarczenie listu. Poniżej umieszczamy konkretne oferty z Groupona, dzięki którym skontaktujecie się z Mikołajem najtaniej i najszybciej:

List od Świętego Mikołaja Groupon

List od Świętego Mikołaja Groupon

List od Świętego Mikołaja to naprawdę nie byle co! Dzieciaki oszaleją jak go dostaną. Ale jesteśmy pewni, że oszaleją również na punkcie swoich wymarzonych zabawek, ubrań czy gadżetów z postaciami swoich ulubionych bajek. Mamy dla Was pomysły na mikołajkowy prezent.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close