logo

Poczuj smak podróży z E.Wedel i wygraj wycieczkę wartą 6000zł

21kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

E. Wedel ruszył ze słodkim konkursem dla wszystkich miłośników podróży. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, żeby wygrać paczkę smakołyków lub wycieczkę o wartości 6000zł.


Wszystkie łasuchy i okazjonalni podjadacze mają szansę na wartościowe nagrody w konkursie Poczuj smak podróży w deserach E.Wedel. Akcja jest podzielona na 4 edycje tygodniowe, należy się pospieszyć z zadaniami, ponieważ trwa tylko do 30 kwietnia 2015 roku.

Jak grać?

Wystarczy wejść na stronę konkursu Poczuj smak podróży i rozpocząć grę. Do tego musimy się zarejestrować - podajemy imię (nick), adres e-mail i hasło do logowania na stronie. Następnie wybieramy jedno z miast europejskich i odpowidamy na jak najwięcej pytań - mamy na to tylko 90 sekund.
Po przejściu tego poziomu czeka na nas następny etap - sprawdzający kreatywność. Tym razem należy odpowiedzieć na pytanie otwarte "Które Wedlowskie Desery zabrałbyś/zabrałabyś w podróż i dlaczego?".
Odpowiedź może mieć maksymalnie 300 znaków (razem ze spacjami i znakami specjalnymi).Do każdej edycji można przystąpić wielokrotnie, ale nie więcej niż 2 razy dziennie. Za każdym razem odpowiedź na pytanie otwarte powinna być inna. Wyniki można porównać w rankingach dziennych i tygodniowych, które widnieją na stronie konkursu.

Zgarnij smakołyki lub voucher na wycieczkę za 6.000zł


Codziennie do wygrania są 3 paczki smakołyków E.Wedel, a raz w tygodniu - imienny voucher o wartości 6000zł na dowolna wycieczkę z oferty biura podróży Rainbow Tours. Dodatkowo dochodzi kwota pieniężna 667zł, czyli łącznie wartość nagrody tygodnia to 6667zł.
Szczegóły dotyczące konkursu opisane są w regulaminie.Jeżeli już brałeś udział w konkursie i dalej szukasz ciekwych ofert, mamy coś dla Ciebie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close