logo

Pobierz nowe kupony do McDonald's na kwiecień 2017!

18kwi 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Najświeższe kupony czekają już na Was w McDonald's! Wystarczy tylko je pobrać i wejść do najbliższej restauracji żeby w promocyjnej cenie kupić zestaw swoich uluboinych McNuggets czy kanapkę. Wszystkie szczegóły w tekście!

Reklama

Chcecie wrzucić coś na ząb? Przegryźć frytki w drodze z pracy, zjeść pyszną kanapkę, napić się aromatycznej kawy? W McDonald's dostępne są już nowe kupony! Jeszcze do 21 kwietnia czekają na Was 4 wyjątkowe okazje żeby zjeść coś pysznego! Na co się zdecydujecie? :-)

Kupony w McDonald's - wrzuć coś na ząb!

Co prawda tym razem będziecie mogli skorzystać tylko z 4 kuponów, ale jesteśmy pewni, że wszystkie głodomorki zaspokoją swoje pragnienie i bez kłopotów najedzą się korzystając z tych okazji:

Kupony McDonald's kwiecień 2017

  • McDouble + średnie frytki + średni napój za 10 zł
  • McZestaw Kurczak McNuggets 6 szt. za 12 zł
  • 2 x McZestaw Powiększony za 26 zł
  • McCafe Caramel Latte Macchiato za 5 zł

Kupony będą dostępne do 21 kwietnia włącznie, więc mamy nadzieję, że zostawliście sobie trochę miejsca w brzuchu po Świętach,żeby móc z nich skorzystać :-) A jak to zrobić? Nic prostszego!

Pobierz lub wydrukuj kupony!

Kupony McDonald's kwiecień 2017

Najprostszy, najszybszy i najwygodniejszy sposób na skorzystanie z kuponów w McDonald's to po prostu pobranie aplikacji z kuponami na swojego smartfona. Kto rusza się dzisiaj bez swojego telefonu? No właśnie! Macie go cały czas przy sobie, dlatego pobranie aplikacji to najlepsze rozwiązanie. Za każdym razem jak tylko nowe kupony pojawią się w McDonald's, od razu dostaniecie do nich dostęp :-)

Aplikację mobilną McDonald's można pobrać przez App Store, Google play i Windows Store, więc nie ma najmniejszego znaczenia jaki system operacyjny w swoich telefonach posiadacie :-) Ale jeśli z różnych powodów nie macie ochoty pobierać kolejnej aplikacji na swój telefon - jest jeszcze jeden sposób!

Kupony McDonald's

Możecie po prostu wydrukować kupony, zabrać je ze sobą i pokazać przy kasie :-) Wtedy sprzedawca naliczy Wam niższą cenę. Proste, prawda?

W akcji kuponowej nie bierze udziału restauracja McDonald's na terenie Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie.

Jeszcze więcej zniżek na pyszne jedzenie

McDonald's to nie jedyna restauracja, w której zjecie smaczne jedzenie w niższych cenach. W Telepizza trwa właśnie promocja, dzięki której 3 dowolne pizze zamówicie po 15,50 zł za każdą. A jeśli szukacie jeszcze więcej zniżek i kuponów rabatowych na jedzenie to koniecznie zajrzyjcie na stronę GoDealla oraz do listy promocji poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close