logo

Pobierz kupony rabatowe do Reserved

03mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zapisz się do newslettera lub zostań fanem marki Reserved na Facebooku i odbierz rabat 20% lub 25% na nieprzecenioną kolekcję. Dowiedz się jak zgarnąć zniżki!

Reklama

Od 3 do 6 marca 2016 roku wszysy miłośnicy promocji będą mieli najlepszą okazję do tego, aby zaoszczędzić.

AKTUALIZACJA: promocja została przedłużona do 8 marca!

W Reserved została wprowadzona nowa, naprawdę fajna kolekcja ciuchów, które teraz kupicie nawet 25% taniej. Zniżka dotyczy nieprzecenionych ubrań z kolekcji damskiej, męskiej oraz dziecięcej.

Zniżka za zapis do newslettera

Pierwszą promocją ogłoszoną przez Reserved jest rabat za zapis do newslettera. Wystarczy jedynie podać swój adres e-mail oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli wybierzecie opcję "zapisz", przeczytacie informację o tym, że za kilka minut na Waszej poczcie pojawi się kod rabatowy do wykorzystania do 6 marca.

Rzeczywiście po krótkim czasie na maila przychodzi wiadomość od Reserved. Należy kliknąć w przesłany link, który przekierowuje na stronę promocji LPP. Kupon wygląda tak:

(źródło: opracowanie własne)

Przy kuponie widnieje także opcja "podaruj rabat znajomemu" - jeśli chcecie komuś wręczyć ten kupon, wpiszcie jego imię oraz adres e-mail. Zniżka obowiązuje zarówno w salonach stacjonarnych, jak i w sklepie online.

Polub profil na Facebooku i zgarnij rabat

Podobna akcja została wprowadzona na Facebooku. Wystarczy wejść na profil Reserved w popularnym serwisie społecznościowym lub od razu wejść na facebookową aplikację. Przy wejściu wyrażasz zgodę na otrzymanie przez aplikację Reserved następujących informacji: "Twój profil publiczny". Możesz przejrzeć przekazywane przez siebie informacje. Jeśli nie udostępniasz zbyt dużo informacji publicznie, aplikacja otrzyma Twoje podstawowe dane, jak i imię i nazwisko, wiek, płeć itd. Jeśli zgodzisz się na takie warunki, otrzymujesz kupon 25%, który jest bardzo podobny do powyższego. Różni się jedynie tym, że jest większy i, że nie ma tam informacji o konieczności wydrukowania kuponu oraz zamiast możliwości przesłania rabatu do znajomego, widnieje zachęta do zapisu do newslettera.

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ i TU. A poniżej kilka inspiracji w dobrych cenach :-) Ze zniżką kupicie je jeszcze taniej!

To tylko niektóre ubrania, które możecie dostać w naprawdę korzystnych cenach. Wliczając zniżkę, za tę sukienkę zapłacicie 37,50 zł! WOW :-) To nie koniec dobrych wiadomości! Także w innych znanych sklepach czekają na Was promocyjne ceny. Zobaczcie gdzie i jak zaoszczędzicie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close