logo

Pobierz kupon i odbierz zniżkę 15% lub 20% w H&M

08lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Twojej szafie przyda się małe odświeżenie przed zbliżającą się wiosną? Teraz w H&M swoje zakupy możesz zrobić 15%, a nawet 20% taniej. Wystarczy, że pobierzesz kupon zniżkowy i pokażesz go przy kasie!

Reklama

Im więcej wydasz, tym więcej zyskasz!

Od 8 do 19 lutego we wszystkich sklepach stacjonarnych H&M w całej Polsce możecie odebrać dodatkowy rabat o wartości 15% lub 20% na swoje zamówienie. Im więcej wydacie, tym większą zniżkę dostaniecie:

  • 20% RABATU przy zakupach powyżej 200 zł
  • 15% RABATU przy zakupach od 150 zł

Niestety, rabaty obowiązują wyłącznie w sklepach stacjonarnych i nie łączą się z innymi promocjami ani wyprzedażą :-( Jeżeli chcecie dostać jedną ze zniżek to w Waszym koszyku mogą się znaleźć wyłącznie produkty z regularnej kolekcji w regularnych cenach.

Jak skorzystać z rabatu w H&M?

H&M rabat 20%

Żeby skorzystać z upustu 15% lub 20% w sklepach H&M wystarczy, że:

  • pokażesz post zamieszczony na profilu H&M na Facebooku -> kliknij tutaj <- w momencie zakupu na ekranie telefonu lub innego urządzenia mobilnego

lub

  • zapiszesz grafikę z kuponem na swoim telefonie lub innym urządzeniu mobilnym i pokażesz go przy kasie w momencie robienia zakupów

Jeżeli będzie Ci wygodniej, możesz również wydrukować kupon i pokazać go przy kasie, ale to nie jest wymagane :-) W zupełności wystarczy sam post na ekranie Twojego smartfona :-) Dzięki tym rabatom z pewnością uda Wam się nieco odświeżyć Waszą garderobę.

Ale to nie jedyne zniżki, dzięki którym możecie zapełnić swoją szafę prawdziwymi perełkami. Takich obniżek mamy znacznie więcej. Nadal trwają zimowe wyprzedaże, gdzie obniżki sięgają nawet 80%. Całą listę sprawdzicie TUTAJ. A teraz zobaczcie najlepsze z nich wybrane specjalnie dla Was!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close