logo

Plotki potwierdzone: promocja -49% w Rossmannie!

23kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

16

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o tym, że w Internecie krążą pogłoski o szykowanej przez sieć drogerii Rossmann wielkiej promocji. Tak jak przypuszczaliśmy, nasze informacje okazały się prawdziwe, z jedną różnicą: rabat nie wynosi -40%, a aż -49%!

Informacje o najnowszej promocji Rossmanna (od 2.11.2015) znajdziesz w nowym wpisie.

Każda kobieta, która korzysta z kosmetyków do makijażu doceni taką promocję: zaoszczędzić prawie połowę wydatków na tym, bez czego obejść się nie można? W najbliższych dniach to możliwe. Od 22 do 27 kwietnia (bądź do wyczerpania zapasów) we wszystkich drogeriach Rossmann można skorzystać z promocji na wszystkie podkłady, pudry, róże i korektory do twarzy. To jednak nie koniec promocji, jakie przygotował dla nas Rossmann: w terminie od 28 kwietnia do 4 maja obowiązywać będzie zniżka 49% na kosmetyki do oczu (tusze, cienie, eyelinery, kredki), a od 5 do 11 maja przecenione będą kosmetyki do ust i paznokci (szminki, kredki do ust i lakiery).


Bądź na bieżąco

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto wchodzić na GoDealla.pl, gdzie publikujemy zawsze aktualne zniżki. Zawsze donosimy o tym, gdzie są najlepsze zniżki i największe rabaty. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy? Napisz do nas na kontakt@godealla.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close