logo

Planujesz zakup lodówki lub komputera – zrób to jeszcze w tym miesiącu

28paź 2013

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Marysia Junak

0

Osoby, które planują zakup nowego sprzętu RTV i AGD powinny bliżej przyjrzeć się promocjom, jakie proponują duże sieci handlowe oferujące tego typu sprzęty.

Można skorzystać z rabatów cenowych lub obniżek procentowych – nawet o 50% i darmowej dostawy.

Oferty last minute na sprzęt komputerowy

Przyzwyczailiśmy się do tego, że oferty last minute kojarzą nam się z intratnymi ofertami na egzotyczne wycieczki. Jednakże jak się okazuje coraz więcej sklepów przygotowuje także oferty typu last minute na sprzedawany przez siebie asortyment. Taką akcję promocyjną przygotował sklep internetowy X-Kom.pl.

Do 9 listopada można znacznie taniej zakupić w nim laptopy, monitory oraz wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny. Dodatkowo firma oferuje darmową dostawę, jeżeli za zakupy zapłaci się poprzez system Pay-pal. Osobna promocja została przygotowana w tym sklepie na sprzęt firmy Logiteh – przy zakupie jednego produktu za drugi zapłacimy jedynie połowę ceny. Aby skorzystać z promocji przygotowanych przez ten sklep nie potrzebujemy kuponów rabatowych.

Rabaty kwotowe – 100, 300 a nawet 400 zł lub przeceny do 50%, a może upominek?

W tym miesiącu wiele promocji dla swoich klientów przygotował także sklep EuroRTVAGD. W ramach poszczególnych akcji promocyjnych można skorzystać z rabatu na sprzęt komputerowy w wysokości 300 zł, a przykładowo kupując telewizor Samsung Smart TV można otrzymać interesujący prezent (promocja jest ważna do końca października) – do skorzystania z tych promocji nie są wymagane kupony. Inaczej jest, jeśli chodzi o akcję promocyjną bombowe okazje (przecena wybranych sprzętów o 40%) tutaj wymagany jest kod rabatowy, który można pobrać za pośrednictwem strony https://www.godealla.pl/kupony/kategoria/rtv-agd/. Na stronie jest dostępne dwie opcje promocji – z darmową dostawą lub bez, która trwa o wiele dłużej, bo do 25.11.2013 r.

rtv euro agd kupony rabatowe

Jeszcze większe upusty przygotował sklep Outlet RTVAGD.pl, tutaj można nabyć sprzęt nawet za połowę jego wartości. Jeśli już zaoszczędziliśmy kupując dobrej jakości sprzęt o możemy sobie również pozwolić na coś co pozwoli nam sprawdzić jego możliwości. Ciekawą ofertę przygotował sklep MediaExpert na zakup premierowych edycji gier komputerowych. W tym przypadku też trzeba się śpieszyć, gdyż promocja jest ważna do 31.10.2013 r.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close