logo

Płać mniej w restauracjach! Znamy sposoby na niższe rachunki

17kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Jedzenie w restauracjach bywa dużym wydatkiem. Szczególnie jeżeli zależy nam na dobrej jakości jedzenia, miłej atmosferze i profesjonalnej obsłudze. Jednak znamy sposoby na to, aby chodząc do dobrych restauracji nie płacić za dużo.

Jak zasmakować rarytasów i nie zbankrutować? Okazuje się, że coraz więcej Polaków jada w restauracjach. Często jest to spowodowane brakiem stołówki w pracy, brakiem chęci do gotowania albo po prostu przekonaliśmy się do dań serwowanych "na mieście". Jedzenie jest coraz lepszej jakości, dopracowane do najmniejszego dekoracyjnego detalu, ale co za tym idzie - wyższa cena.

Jak płacić mniej?

Wychodząc z domu na kolację nie musisz się martwić, czy przypadkiem nie wydasz całej swojej wypłaty. Mamy na to kilka sposobów.

Po pierwsze: Groupony

Korzystanie z tego typu zniżek to bardzo łatwy sposób na zaoszczędzenie kilku złotych. A wiadomo, że mając te kilka złotych w kieszeni, możemy zjeść za to np. dodatkowy pyszny deser ;) Wymienione miasta to tylko przykładowe największe aglomeracje, ale jeżeli poszukujesz zniżki w Tarnowie albo Opolu - też coś dla siebie znajdziesz.

Po drugie: Apetyt na miasto

Akcja Apetyt na miasto to festiwal kulinarny, który rozgrywa się w Warszawie, Krakowie, Wroclawiu, Poznaniu i Trójmieście w dniach 20-26 kwietnia 2015 r. Cena trzydaniowego menu to 39zł, a serwują je najlepsi szefowie kuchni w kraju.Wystarczy kupić voucher do wybranej restauracji, jednocześnie podając dokładny dzień i godzinę Twojej wizyty, zapłacić przez internet i przyjść na umówioną porę do restauracji. W cenie otrzymujemy przystawkę, danie główne i deser.
Organizatorzy (zapewne z powodu powodzenia akcji) określają przewidziany czas przy stoliku - jest to 1,5h.Lista restauracji biorących udział w akcji widnieje na stronie festiwalu, gdzie również znajduje się regulamin.

Po czwarte: kupony na jedzenie

Jest jeszcze jedna opcja: skorzystanie z promocji i kodów oferowanych w Internecie. Pizzaportal przoduje w tego typu akcjach, jeżeli więc jesteście zainteresowani zniżkami na zamówienia online, koniecznie sprawdzajcie aktualnie oferowane promocje.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close