logo

Płać Masterpass i odbierz 25 zł na zakupy w Merlin.pl!

18lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcesz robić zakupy w podróży, kupować co zechcesz i gdzie tylko zechcesz bez konieczności wprowadzania za każdym razem swoich danych? A do tego chciałbyś otrzymać 25 zł na zakupy ot tak? Od teraz płać przy pomocy Masterpass!

Reklama

Masterpass to usługa, taki "portfel elektroniczny", który pozwoli Ci kupować do woli w łatwy, szybki i bezpieczny sposób gdziekolwiek tylko się znajdziesz. Jeśli tylko posiadasz kartę Mastercard lub Maestro, to od dziś zacznij korzystać z tej usługi, a naprawdę ułatwisz sobie życie i dodatkowo zoskasz 25 zł na zakupy na Merlin.pl. Usługę Masterpass już teraz możesz aktywować na tej stronie. Tam krok po kroku jest opisane co dokładnie trzeba zrobić, żeby zacząć korzystać z elektronicznego portfela. W skrócie: musicie podać swoje podstawowe dane, wpisać kod SMS w celu ich weryfikacji i poprzez to aktywować usługę. A co potem? Potem możecie płacić kiedy chcecie i gdzie chcecie bez podawania po raz kolejny wszystkich danych od nowa. A jak już zrobicie zakupy, odbierzcie kod rabatowy o wartości 25 zł ważny na stronie Merlin.pl.

Zasady promocji

Promocja Merlin i Mastercard

-> REGULAMIN

Żeby odebrać kod rabatowy o wartości 25 zł na zakupy w Merlin.pl wystarczy, że w terminie objętym promocją (16.11.2016-15.01.2017) zrobicie zakupy za pomocą elektronicznego portfela Masterpass (dotyczy kart Mastercard i Maestro) za minimum 39 zł. Wtedy otrzymacie kod rabatowy, najprawodpodobniej. Promocja trwa do wyczerpania kodów dlatego może zdarzyć się tak, że zostanie wcześniej zakończona. A kodów zostanie przyznanych dokładnie 1600, dlatego pospieszcie się :) Niestety, w regulaminie ani na stronie nie znaleźliśmy informacji od jakiej kwoty minimalnej zamówienia będzie działał rabat 25 zł na Merlin.pl.

Teraz podstawowe pytanie... co by tu kupić żeby skorzystać z usługi Masterpass? Odpowiedź nie będzie trudna! Mamy tyle zniżek i rabatów, że naprawdę będziecie mieli za co płacić :) Skorzystajcie z naszej listy aktualnych rabatów w sklepach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close