logo

Płać kartą VISA i zgarniaj kody promocyjne

18maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Płacąc kartą Visa na stacjach Orlen lub w Biedronce możesz otrzymać kody rabatowe do wielu sklepów. Jeżeli chcesz dostać m.in. 20zł zniżki na zakupy w Allegro lub Praktikerze, tak naprawdę za nic - to idealna promocja.


Coraz częściej zamiast gotówki zabieramy ze sobą kartę płatniczą, jako że jest to o wiele wygodniejszy i szybszy sposób zapłaty. Nie musimy się martwić o zagubione w czeluściach kieszeni drobniaki, jak i o to, czy nie będziemy musieli jeszcze zahaczyć o najbliższy bankomat, bo całą gotówkę zdążyliśmy wydać po drodze.

Właśnie ruszyła akcja Płać kartą Visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości, dzięki której możemy dostać ciekawe zniżki do kilku sklepów tylko za to, że za paliwo lub zakupy zapłaciliśmy kartą Visa.

Jak to działa?

1. Tankując samochód na stacjach ORLEN (lista stacji paliw biorących udział w promocji jest dostępna  na stronie konkursu) lub robiąc zakupy w Biedronce użyj karty Visa, aby uregulować rachunek. Nie ma określonej kwoty transakcji, od której wydawany jest kod promocyjny. Jedynymi produktami za które nie jest przyznawany kod są zakupy obejmujące wyłącznie: alkohol, wyroby tytoniowe (lub imitujące), leki i mleko dla niemowląt. Nawet jeśli za część zakupów zapłacisz gotówką, a za drugą część dowolną kartą Visa - otrzymasz kod. Zakupów należy dokonać do 28 czerwca.

2. Swój kod otrzymasz na wydruku z kasy, dlatego też koniecznie zachowaj dowód zakupu wraz z potwierdzeniem zapłaty kartą Visa oraz wydrukowanym Kodem Promocyjnym.

3. Zarejestruj Kod Promocyjny i wybierz ofertę za którą chciałbyś zapłacić mniej. Możesz to zrobić za pomoca wiadomości SMS na numer 4415 (koszt SMS jest naliczany wedle stawki operatora) lub online na stronie internetowej. Aby to zrobić wejdź w zakładkę Odbierz Kod Oferty, wpisz kod promocyjny, wybierz ofertę z listy i podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Kody promocyjne należy zarejestrować najpóźniej do 12 lipca 2015 roku.
4. Pokaż swój kod kasjerowi przez dokonaniem zakupu. Wszystkie punkty odbioru nagród można znaleźć na stronie konkursu nagrody.visa.pl.

Co możesz zyskać?

Lista partnerów biorących udział w akcji nie jest wyjątkowo długa, ale jak wiemy nie liczy się ilość, a ... jaka zniżka będzie nam przysługiwać ;)

Wszystkie informacje dotyczące nagród dostępne są w załączniku do regulaminu.

Płacić za zakupy i tak musimy, więc wystarczy czasem zamiast gotówki wyjąć kartę Visa, a zniżki mogą być nasze!

To nie jedyna promocja w której przy minimalnym wysiłku możemy zyskać sporą zniżkę. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close