logo

Płać kartą Visa i skorzystaj z darmowej dostawy prezentów!

02gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcielibyście żeby kupione przez Was prezenty były dostarczone całkowicie za darmo bez minimalnej kwoty zamówienia? To możliwe! Do 21 grudnia za zakupy w wybranych sklepach internetowych nie zapłacicie zupełnie nic za przesyłkę Pocztą Polską pod warunkiem, że swoje zamówienie opłacicie kartą Visa. Bez kosztów dostawy kupicie w 15 sklepach!

Reklama

Visa i Poczta Polska umilą Wam nieco okres przedświąteczny, ponieważ wszystkie zamówienia złożone do 21 grudnia 2016 w internetowych sklepach partnerskich i opłacone online przy pomocy dowolnej karty Visa, zostaną do Was dostarczone za okrągłe 0 zł i to bez wymaganej minimalnej wartości zamówienia.

Promocja Visa i Poczta Polska

Szczegółowe warunki promocji "Dostawa gratis" znajdziecie w regulaminie, ale najważniejsze punkty, o których powinniście wiedzieć to:

 • darmowa wysyłka nie dotyczy płatności kartą (w tym Kartą Visa) przy odbiorze oraz poprzez portfel mobilny (konto PayU i PayPal)
 • w akcji może wziąć udział osoba posiadająca dowolną kartę Visa wydaną przez dowolny bank
 • promocja obejmuje następujące opcje dostawy: Pocztex Kurier 48 lub Pocztex Ekspres 24
 • maksymalna waga przesyłki to 30 kg
 • maksymalna suma trzech boków (długość+szerokość+wysokość) to 250 cm, gdzie najdłuższy bok może mieć najwięcej 150 cm

Przed świętami każdy grosz się liczy, a w przypadku mniejszych zamówień bardzo często koszty przesyłki są połową (albo jeszcze więcej) całej kwoty naszego zamówienia, dlatego kupowanie bez ponoszenia dodatkowych opłat za dostawę to naprawdę dobry sposób nie tylko na pozyskanie nowych klientów, ale również na zaoszczędzenie kilku złotych. Warto też wyszukiwać wszelkich przedświątecznych promocji i wyprzedaży, które na pewno pozwolą Wam oszczędzić przed Bożym Narodzeniem. Ale to akurat zrobimy za Was :)

W akcji Visa i Poczty Polskiej bierze udział 15 sklepów z ośmiu kategorii: Multimedia, Dom, Kuchnia, Moda, Dla dzieci, Kosmetyki, Sport, Soczewki kontaktowe.

Dostawa gratis - lista partnerów:

 1. Ravelo
 2. Gandalf
 3. Lideria.pl
 4. Helion
 5. Endo
 6. Nodik
 7. Minti Shop
 8. Ombre.pl
 9. 4Home
 10. Internetowy Supermarket
 11. Sport-shop
 12. City Sport
 13. Garneczki
 14. Emako
 15. Szkla.com

Jeśli przegapiliście Dzień Darmowej Dostawy, który był 29 listopada, to teraz aż do 21 grudnia codziennie możecie mieć swój Dzień Darmowej Dostawy :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close