logo

Płać kartą VISA i otrzymuj zwrot za zakupy!

03gru 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

6

Pijesz kawę ze Starbucksa, chodzisz do Multikina, kupujesz biżuterię u jubilera W.Kruk, albo korzystasz z usług Polskich Linii Lotniczych LOT? Jeżeli na jedno z tych pytań powiedziałeś "TAK", to znaczy, że nowy program Visa Oferty jest dla Ciebie idealny! Robiąc zakupy (nie tylko w tych, ale też innych sklepach), otrzymasz zwrot pieniędzy przy użyciu tej karty!

Reklama

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że robisz zakupy, a ktoś oddaje Ci za nie pieniądze? Marzenie, prawda? Ale do spełnienia! Nowy program Visa Oferty jest tego idealnym przykładem. Można robić to, co się lubi - czyli zakupy i dodatkowo otrzymywać za nie pieniądze. Visa Oferty polega głównie na tym, że dostosowuje najlepsze oferty promocyjne do wymagań oraz oczekiwań użytkownika.

Dla kogo Visa Oferty?

Program Visa Oferty jest przeznaczony dla tych osób, które po prostu robią zakupy. Niezależnie od ich zainteresowań czy preferencji. Zadowoleni będą zarówno sportowcy, kupujący specjalne obuwie czy odzież w InterSport, jak i eleganccy mężczyźni, ubierający się w Vistuli czy Wólczance.

Wśród partnerów Visa Oferty znajdują się także:

Zarejestruj się i zyskaj


Wejdź na stronę visaoferty.pl. Kliknij "Dołącz do Visa Oferty". Zarejestruj się podając adres e-mail oraz potwierdzając go. Na pocztę elektroniczną zostanie przesłany link aktywacyjny, w który musisz kliknąć. Następnie uzupełnij swoje dane, aby otrzymać oferty dopasowane do Ciebie. Rejestracja karty nie zajmie Ci więcej niż kilka minut - sami sprawdziliśmy ;-)

 


Udział w programie

Uczestnictwo w programie można określić w trzech krokach:

  1. Rejestracja karty
  2. Korzystanie z ofert i płacenie kartą Visa
  3. Otrzymywanie zwrotem części pieniędzy za zakupy (wprost na Twoją kartę)

Korzystanie z usługi Visa Oferty jest oczywiście BEZPŁATNE! :-) Regulamin i szczegóły akcji znajdziesz TUTAJ. Zwrot pieniędzy ustalany jest przy każdej ofercie. Przy zapisaniu się do programu, będziesz otrzymywać informacje o promocji oraz o jej warunkach. Jednak zwrot pieniędzy nie może być wyższy niż 760 zł. A oto przykładowe zniżki, które otrzymaliśmy po rejestracji karty:

To co, zaczynamy zakupy? ;-) Zobacz nasze nowe kupony! Z nami zawsze zaoszczędzisz:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close