logo

Płac kartą VISA i korzystaj z darmowej dostawy!

15mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Nie lubisz płacić za przesyłkę towaru zamówionego w Internecie? Płać kartą VISA i zapomnij o dodatkowych opłatach za dostawę!

Reklama

Wysokie koszty dostawy potrafią skutecznie zabić radość zakupów w Internecie. Bo co z tego, że skorzystamy z kilku rabatów, połączymy promocje i do tego wpiszemy kod rabatowy, skoro i tak przyjdzie nam zapłacić za przesyłkę, co często w ostatecznym rozrachunku okazuje się równie drogie, jak jeden z produktów w naszym koszyku. Są sklepy, które zawsze wysyłają zamówienia za darmo, niezależnie od tego, ile na nie wydaliśmy. Jakiś czas temu opisaliśmy kilka tych najbardziej znanych, które realizują politykę darmowych przesyłek. Przeczytacie o tym w osobnym artykule.

Takich pro-konsumenckich sklepów jest jednak wciąż bardzo mało, dlatego każda akcja, która pozwoli zaoszczędzić na przysyłce jest tak pożądana. Raz w roku w sklepach internetowych, które działaja na terenie naszego kraju, możemy skorzystać z ogólnopolskiego Dnia Darmowej Dostawy. Dziś napiszemy o kolejnej inicjatywie, która pomoże nam zrealizować nasz cel, czyli będzie dodatkowym sposobem na zaoszczędzenie kilkunastu złotych.

Akcja tra do 15 kwietnia 2016 roku. W tym czasie wszystkie zakupy w sklepach partnerskich, które zostaną opłacone za pomocą karty VISA, zostaną dostarczone zupełnie za darmo.

W których sklepach obowiazuje promocja?

Usługa darmowej wysyłki towaru realizowana jest przez Pocztex Kurier 48 oraz Pocztez Ekspres 24.

To nie koniec okazji, z których mogą korzystać posiadacze kart VISA. Coraz większą popularność zdobywa program Visa Oferty, którego członkowie dostają zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w Internecie. Do programu przystąpić można w każdej chwili. Wystarczy na stronie kliknąć "Dołącz do Visa Oferty" i zarejestrować się, podając niezbędne dane. Szczegółową instrukcję znajdziecie tu.

Jedną z zalet takich akcji jest to, że dostępne okazje można łączyć. Zobacz rabaty, jakie przygotowały sklepy biorące udział w promocji VISA, wybierz coś dla siebie i nie płać za wysyłkę:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close