logo

PKP świętuje Dzień Dziecka i rozdaje darmowe bilety!

28maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Wsiąść do pociągu byle jakiego, nie zapłacić za bilet i jeszcze nie dostać za to mandatu? Teraz to możliwe. Trzy dni bezpłatnych przejazdów pociągami Express InterCity Premium, czyli Pendolino, Express InterCity, InterCity oraz Twoich Linii Kolejowych - to niespodzianka, jaką w tym roku przygotowało dla dzieci do 16 roku życia i ich opiekunów PKP.

Oferta "Dzień Dziecka z PKP Intercity" dotyczy jednorazowych przejazdów w komunikacji krajowej w dniach 30, 31 maja i 1 czerwca 2015 roku (przejazd promocyjny musi zakończyć się najpóźniej w dniu 1 czerwca o godzinie 24.00.

Chcąc skorzystać z akcji należy pobrać bezpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia. Można to zrobić zarówno w kasach biletówych jak i w pociągu, u konduktora (dotyczy biletów PKP TLK, IC, EIC). Wyjątkiem są pociągi EIP - chcąc podróżować Pendolino, bezpłatny bilet można pobrać wyłącznie w kasach biletówych, przed rozpoczęciem podróży. Należy zabrać ze sobą dokument stwierdzający wiek dziecka (zaś odbywając podróż w PKP TLK, IC i EIC taki dokument trzeba mieć ze sobą przez całą podróż).

Każda osoba, urodzona w 1999 roku i później, może jechać za darmo, jeżeli jej podróż odbędzie się w dniach 30 maja- 1 czerwca 2015 roku. Promocja obejmuje przejazdy zarówno w 2. jak i w 1. klasie pociągów TLK oraz EIC. Szczegółówe warunki opisuje regulamin akcji.

To nie koniec dobrych nowin od PKP. Opiekunowie dzieci mogą skorzystać z rabatu w wysokości 30%. Warunkiem jest podróżowanie wspólnie z grupą od 2 do 5 osób z przynajmniej jednym dzieckiem, które nie ukończyło 16 roku życia. Promocja ta, nazywana "Biletem rodzinnym", obowiązuje przez cały rok.

Szczegóły promocji PKP na Dzień Dziecka znaleźć można na stronie internetowej przewoźnika.

Nie chcesz pociągiem?

Chcesz udać się w podróż, ale nie chcesz przepłacać, a jazda pociągiem nie należy do Twoich ulubionych czynności? A może po prostu nie masz dzieci? Zobacz promocje na wycieczki i wakacje, które obowiązują niezależnie od tego, czy jesteś mamą lub tatą, czy nie;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close