logo

PKP: kup bilet wcześniej i zaoszczędż nawet 30% jego wartości

15wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Promocja na bilety w PKP Intercity kupione odpowiednio wcześniej trwa już od pewnego czasu, jednak od 15 września zniżka może wynieść nawet 30% wartości początkowej biletu.

PKP też obniża

O ile nie jest się studentem, uczniem, żołnierzem, profesorem, lub jedną z innych osób, którym przysługują zniżki na bilety PKP, można mieć wrażenie, że w Polsce podróżowanie pociągiem do tanich nie należy. Na szczęście PKP Intercity nie zapomina o wyznawanej przez wielu sprzedawców zasadzie, iż nic tak nie nakręca sprzedaży, jak dobra promocja i raz na jakiś czas serwuje ciekawe obniżki. Pisaliśmy już o tym, że jeżdząc pociagiem w grupie (maksymalnie 4-osobowej), płacimy mniej i to o około 1/3. Donosiliśmy Wam także o okazyjnych akcjach promocyjnych PKP, takich jak darmowe bilety powrotne z Nocy Muzeów, czy gratisowych biletach dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Dziś natomiast przekazujemy dobrą nowinę: od 15 września bilety PKP Intercity kupione wcześniej, kosztować nas będą mniej.

Kiedy kupić i ile zapłacić?

Nowa promocja jest w rzeczywistości ulepszoną wersją już obowiązującej - teraz jednak zniżki za wcześniej kupowane bilety są znacząco wyższe. Jeżeli swój bilet na przejazd pociągiem EIC lub TLK kupisz na 7 dni przed planowaną podróżą, zapłacisz za niego 20% mniej. Jeśli natomiast zrobisz to minimum 15 dni przed podróżą, możesz liczyć na 30% zniżkę. Bilety w można kupić w kasach oraz w Internecie na stronie www.intercity.pl.

Tanie przemieszczanie?

Nie tylko kolejowi przewoźnicy oferują ciekawe zniżki na bilety. Bardzo często w Internecie znaleźć można ciekawe promocje biletów lotniczych. Dla przykładu, tylko dziś (15.09.2014) obowiązuje promocja Wizz Air, w której używając kodu "Fly4WIZZ" za bilety lotnicze tej linii zapłacimy 20% mniej. Więcej szczegółów na Fly4free.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close