logo

PKP: kup bilet taniomiastowy i oszczędzaj!

19paź 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zastanawiasz się jak podróżować taniej pociągiem? Kup bilet w PKP InterCity lub Twoje Linie Kolejowe. Polski przewoźnik kolejowy wprowadza bilet taniomiastowy, który pozwala zaoszczędzić na przejazdach m.in. z Warszawy do Olsztyna, z Trójmiasta do Łodzi czy z Krakowa do Kielc.

PKP InterCity ogłasza rewolucję w transporcie kolejowym. Na trzynastu popularnych trasach kolejowych w Polsce już obowiązują tańsze bilety. Rabaty sięgają aż -36%.

Bilet Taniomiastowy

Wygodne i niedrogie przejazdy kolejowe? Tak, to możliwe! PKP InterCity proponuje swoim klientom bilet taniomiastowy, zapewniający niedrogie, bezpośrednie połączenia międzymiastowe w Polsce. Bilet obowiązuje na przejazdy klasą ekonomiczną pociągami InterCity i Twoje Linie Kolejowe. Kolejna świetna wiadomość jest taka, że bilet taniomiastowy można łączyć z ulgami ustawowymi (czyli dzieci uczące się w szkole oraz studenci pojadą jeszcze taniej!).

Poniższa mapka przedstawia relacje, na których obowiązują tańsze bilety kolejowe. Jak widać, od maja 2015 r. liczba dostępnych tras powiększyła się. Może w przyszłym roku będziemy mogli jechać na bilecie taniomiastowym także do innych miast?

Tanie bilety kolejowe - cennik

Korzystając z informacji zawartych na oficjalnej stronie internetowej PKP InterCity stworzyliśmy cennik przedstawiający koszty połączeń kolejowych obowiązujących w taryfie biletu taniomiastowego. Zaczynamy od najtańszych połączeń.

 

Relacja Cena [zł]
Łódź-Warszawa 25,00
Częstochowa-Łódź 29,90
Katowice-Wrocław 29,90
Kielce-Kraków 29,90
Lublin-Rzeszów 29,90
Radom-Warszawa 29,90
Poznań-Wrocław 33,90
Łódź-Wrocław 34,00
Lublin-Warszawa 37,00
Katowice-Łódź 39,90
Kielce-Warszawa 39,90
Kraków-Wrocław 39,90
Olsztyn-Warszawa 39,90
Olsztyn-Trójmiasto 39,90
Poznań-Szczecin 40,00
Kraków-Łódź 44,90
Łódź-Trójmiasto 49,90

Ceny wydają się naprawdę korzystne. Coraz lepsze warunki przejazdu powinny dodatkowo zachęcić podróżników do skorzystania z tej promocji PKP ;-)

Gdzie kupić bilet?

Bilet taniomiastowy można kupić standardowo w:

Jeżeli chcielibyście zatrzymać się w wyżej wymienionych miastach na dłużej, zerknijcie na nasze tanie oferty turystyczne. Urlop w Polsce może okazać się naprawdę udany - a dodatkowo z PKP i serwisem Wakacje z procentem, na pewno baaaardzo tani! :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close