logo

PKP Intercity: kup bilet z telefonu i zaoszczędź 10%

08lip 2015

Kategoria: Turystyka | Autor: Jadwiga Dabińska

0

PKP Intercity organizuje korzystną akcję dla osób korzystających z aplikacji mobilnych. Kupując bilet przez telefon można otrzymać zwrot wartości drugiej transakcji. Dowiedz się o co dokładnie chodzi.

Jeśli od jakiegoś czasu masz tak, że nie ruszasz się nigdzie bez telefonu - to bardzo dobry znak! PKP Intercity doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że coraz więcej osób korzysta wyłącznie ze smarfonów, a szybki tryb życia nie pozwala na przykład na stanie w dłuuugiej kolejce po zakup biletów. Dlatego powstała aplikacja IC Mobile Navigator, dzięki której można kupić bilet na pociąg PKP IC kilkoma kliknięciami. Jak zapewnia PKP Intercity, aplikacja jest innowacyjna, a korzystanie z niej wygodne i szybkie. My już przetestowaliśmy aplikację i rzeczywiście się z tym zgadzamy. Po jej pobraniu wyświetla się krótki przewodnik, opisujący to, co można dzięki niej zyskać. Żeby wyszukać dane połączenie, logowanie się jest niepotrzebne, natomiast jeśli już chcemy sprawdzić cenę i kupić bilet, musimy być zalogowanymi użytkownikami.

Jak kupić bilet w aplikacji IC Mobile Navigator?

  • Pobierz aplikację z Windows Phone Store, App Store bądź Google Play
  • Zarejestruj się w systemie
  • Wyszukaj interesujące Cię połączenie kolejowe
  • Wybierz metodę płatności i zapłać

To takie proste! Podczas kontroli biletów w pociągu nie będziesz musiał przeszukiwać torby czy portfela w celu odnalezienia biletu. Dzięki aplikacji mobilnej, zakupiony bilet jest widoczny w zakładce Kontrola.

Dla kogo 10% zniżki?

A teraz najprzyjemniejsza informacja: wszyscy, którzy kupią bilety za pomocą aplikacji IC Mobile Navigator, otrzymują 10% zwrotu zapłaconych należności za drugą dokonaną transakcję. Promocja trwa do 31 lipca 2015 roku i dotyczy wszystkich biletów na jednorazowe przejazdy (czyli normalnych, ulgowych lub wydanych według ofert specjalnych). Jeśli jeszcze nie wiesz dokąd wybrać się pociągiem, może nasze oferty na tanie noclegi w Polsce pomogą Ci w wyznaczeniu wymarzonego kierunku:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close