logo

PKP Intercity: darmowy bilet na Dzień Dziecka

23maj 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Weronika Mazerska

0

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! Macie już pomysł, jak sprawicie przyjemność dziecku w tym radosnym dla niego dniu? PKP Intercity przygotowało ciekawą ofertę promocyjną z tej okazji! Sprawdźcie szczegóły akcji i zaplanujcie wyjazd już dziś!

Reklama

Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca, to radosny dzień dla wszystkich dzieciaków. Bliscy odbarowują ich podarunkami czy słodyczami. Dobrym pomysłem na Dzień Dziecka jest spędzenie razem czasu podczas wspólnej wycieczki. Możecie zaplanować rodzinny wyjazd już dziś, a zaoszczędzić pomoże Wam PKP Intercity, które przygotowało ofertę darmowego przejazdu dla dziecka oraz zniżki dla rodziców z okazji Dnia Dziecka.

Darmowe bilety PKP Intercity - jak skorzystać z promocji?

Z okazji Dnia Dziecka PKP Intercity oferuje możliwość przejazdu dziecka za darmo w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity - Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) oraz Twoich Linii Kolejowych (TLK). Bilety można rezerwować od 23 maja!

  • Dzieci poniżej 4 roku życia mogą podróżować na podstawie jednorazowego biletu ze 100% zniżką.
  • Dzieci od 4 do 16 roku życia - bilet należy pobrać w kasie i potwierdzić wiek dziecka stosownym dokumentem.

W promocyjnej ofercie pojadą pociągiem również opiekunowie, którzy z biletem rodzinnym mogą skorzystać z 30% zniżki na bilet. Warunkiem jest posiadanie Biletu Rodzinnego w grupie od 2 do 5 osób, w której znajduje się dziecko poniżej 16 roku życia! To dobra okazja na wspólną podróż! Możecie zaoszczędzić na bilecie, a za zaoszczędzone pieniądze sprawić przyjemność całej rodzinie!

Bilet możecie zrealizować 1 czerwca lub zdecydować się na bilet weekendowy. Wtedy będzie ważny od piątku 31 maja od godz. 19:00 do poniedziałku 3 czerwca do godz. 6:00.

Tanie podróżowanie - sposoby na tańszy transport

Nie każdy preferuje podróże pociągiem, dla tych z Was, którzy nie są przekonani do przemieszczania się pociągiem, polecamy skorzystanie z Flixbusa. Często udaje się dorwać bilet nawet za 5 zł. Sprawdźcie ich ofertę i znajdźcie odpowiednią miejscówkę na rodzinny wypad.

Jeśli wolicie jednak podróż samochodem, a nie posiadacie własnego, możecie skorzystać z BlaBlaCar, gdzie uda Wam się wyszukać przejazdy, które oferują inni i zabrać się razem z nimi. Dla wielu osób jest to bardzo wygodna i tania forma podróżowania.

Jeśli oprócz wspólnej wycieczki planujecie zakup prezentu na Dzień Dziecka, podrzucamy oferty promocyjne na różne kategorie produktów dla najmłodszych, na pewno znajdziecie coś dla swoich pociech!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close