logo

PizzaPortal.pl: zagraj w dziecinnie prostą grę i zgarnij nawet 15% rabatu

14maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

W nowym konkursie PizzaPortal.pl do wygrania są rabaty na pyszne fit jedzenie. A wszystko co trzeba zrobić, to zagrać w grę!

Dla fanów dobrego jedzenia i zdrowego trybu życia PizzaPortal.pl przygotował specjalną akcję this is fit dokładnie opisaną na tym blogu. Na portalu pojawił się filtr FIT, dzięki któremu wyszukanie zdrowego jedzenia jest wyjatkowo proste.Jakie potrawy zostały określone mianem FIT?

Przede wszystkim z produktów nieprzetworzonych, składajęce się z warzyw, owoców i ziaren, oraz te bogate w białko. Również sposoby przyrządzania dania powinny być jak najzdrowsze - w grę wchodzi gotowanie, duszenie i grillowanie. Kąpielom w głębokim tłuszczy mówimy stanowcze nie!

Zagraj w grę i zgarnij rabaty

Biorąc udział w grze możesz otrzymać nawet 15% zniżki na wybrany FIT posiłek. Brzmi intereująco, tym bardziej, że gry nie wymagają specjalnych umiejętności i każdy może wygrać!
W ramach akcji przygotowane zostały 4 gry: Czas, Odległość, Labirynt mały i Labirynt duży. Co tydzień 10 graczy z najlepszymi wynikami z każdej z czterech gier zostanie nagrodzonych. Aby spróbować swoich sił wystarczy wejść na stronę thisisfit.pl.

Oto jedna z gier w której możesz się wykazać i dzięki temu otrzymać 15% rabatu:Uczestnicy konkursu walczą o:

  • I miejsce - kod rabatowy 20zł
  • II miejsce - kod rabatowy 15zł
  • III miejsce - kod rabatowy 10zł
  • IV-X miejsce - kod rabatowy 10zł przy minimalnym zamówieniu za 30zł

Nagrody zostaną przesłane do zwycięzców drogą mailową, a wykorzystać je można na PizzaPortal.pl podczas składania zamówienia w restauracjach oferujących płatności online.


Jak sami widzicie, można otrzymać całkiem fajną zniżkę przy bardzo małym wysiłku :)
Konkurs rozgrywa się w trzech turach, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni po każdej z nich na blogu PizzaPortal.pl. Czas trwania poszczególnych odsłon akcji:

  • 13-19 maja - ogłoszenie wyników 22 maja do godziny 23:59
  • 20-26 maja - ogłoszenie wyników 29 maja
  • 27 maja - 02 czerwca - ogłoszenei wyników 5 czerwca

Konkurs trwa do 2 czerwca 2015, a wszystkie szczegóły zostały dokładnie opisane na blogu PizzaPortal.pl.

Bawcie się dobrze i... smacznego!

Jeżeli szukasz nowych kulinarnych wrażeń, to możesz się wciąż załapać na Restaurant Week dokładniej opisany w tym artykule. A gdybyś chciał sprawdzić pozostałe zniżki - mamy co nieco!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close