logo

PizzaPortal.pl: kod rabatowy na każde zamówienie!

16cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Kto nie chciałby przekąsić czegoś pysznego podczas oglądania meczu? Jeśli zgłodniejecie od tych emocji, to łapcie kod rabatowy na zamówienie z PizzaPortal.pl!

Reklama

EURO 2016 to nie tylko okazja do kibicowania drużynom piłkarskim, ale również sposób na zgarnięcie różnych rabatów! Ostatnio opisywaliśmy akcję przeprowadzaną przez oficjalnego sponsora EURO 2016, czyli McDonald's: Mistrzostwa smaków! Nowe kupony McDonald's na UEFA Euro 2016! Codziennie możecie zgarnąć nowe kupony na różne zestawy. Inną promocję przygotował PizzaPortal.pl - możecie otrzymać 16% zniżki na zamówienie.

 

16% zniżki na zamówienie online

Wystarczy, że podczas składania zamówienia wpiszecie kod rabatowy 7KNXL - obowiązuje na dowolne danie przy płatności online. Kod jest ważny tylko do 18 czerwca. Jeśli myślicie, że to koniec promocji, to jesteście w błędzie! PizzaPortal.pl na swoim fanpagu prowadzi akcję, dzięki której pula rabatu może się powiększyć... W komentarzu należy napisać nasz typ wyniku meczu Polska-Niemcy, za każde prawidłowe zgłoszenie pula rabatu zostanie zwiększona o 1zł - zaś całość zostanie podzielona między trafnie typujących zwycięzców. Zgłoszenia, czyli komentarze, można przesyłać do czwartku 20:59. Uwaga! Zanim napiszecie, jaki będzie wynik meczu, lepiej to przemyślcie, ponieważ każdy może przesłać tylko jedno zgłoszenie!

Zamawianie jedzenia

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z możliwości zamówień online, to powinniście spróbować - jest to opcja szybsza i łatwiejsza niż wycieczka do najbliższej restauracji po jedzenie na wynos. Wystarczy, że wejdziecie na stronę PizzaPortal.pl, wybierzecie restaurację (nie musi znajdować się w pobliżu - ale wtedy czas dostawy będzie krótszy), następnie zaznaczycie danie, które chcecie zamówić i zapłacicie online. Pozostaje już tylko czekać na dostawę! Pamiętajcie, że wpisując kod rabatowy 7KNXL otrzymacie 16% zniżki na zamówienie - jednak promocja jest ograniczona czasowo i trwa tylko do 18 czerwca.

Szukacie innych promocji na jedzenie i artykuły spożywcze? Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close