logo

PizzaPortal.pl: dostawa jedzenia z McDonald's GRATIS!

28lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Mieszkańcy Warszawy już mogą zacząć cieszyć się ze świetnej okazji w PizzaPortal.pl - zamawiając jedzenie z McDonald's w godzinach od 14:00 do 18:00 nie zapłacicie za dostawę.

Jesteś w domu, czujesz, że coś jest nie tak... Aha, to głód! Krzątając się po kuchni szukasz czegoś na ząb. Akurat dzisiaj nie masz ochoty na to, żeby ugotować sobie coś dobrego. To może skusisz się na sprawdzone dania z McDonald's? Nie musisz nawet wychodzić z domu, żeby pyszne i niedrogie zestawy McDonald's za chwilę znalazły się w Twoim mieszkaniu, a następnie w brzuchu ;-) I to zupełnie ZA DARMO!

Dzięki komu możemy skorzystać z tej świetnej promocji? Dzięki sprawdzonemu serwisowi PizzaPortal.pl, który nigdy nas nie zawodzi. Współpraca najpopularniejszej sieci fast food oraz polskiego portalu dostawczego przynosi korzyści przede wszystkim konsumentom. Do 31.07.2015 r. w godzinach 14:00-18:00 dostawa z McDonald's na terenie Warszawy będzie BEZPŁATNA. Szkoda, że akcja obowiązuje tylko w stolicy. Mieszkańcy Wawy - macie szczęście! ;-)

Zamówienia można składać na stronie internetowej PizzaPortal.pl, bądź za pośrednictwem aplikacji mobilnych PizzaPortal.pl dostępnych na systemach operacyjnych Windows Phone, iOS oraz Android. Nie ma ograniczeń - jedna osoba może korzystać z promocji tyle razy, ile zechce!

Restauracje McDonald's w Warszawie z darmową dostawą:

  • Centrum, Aleje Jerozolimskie 54
  • Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12
  • Femina, ul. Solidarności 117
  • ul. Świętokrzyska 3
  • CH Reduta, Aleje Jerozolimskie 148
  • CH Arkadia, Aleje Jana Pawła II 82
  • ul. Ostrobramska 73

To właśnie w tych restauracjach McDonald's możesz zamawiać jedzenie przez serwis PizzaPortal.pl, a zostanie ono do Ciebie dostarczone za darmo. To na co masz ochotę?

Mniam! Nie musimy życzyć smacznego, prawda? :-) Sprawdźcie również inne promocje w PizzaPortal.pl:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close