logo

PizzaPortal: wygraj jedną z 3500 nagród w loterii "Jesz i masz"!

07lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Uwielbiacie smacznie zjeść i często korzystacie z serwisu do zamawiania jedzenia online PizzaPortal? Teraz możecie wziąć udział w loterii i zgarnąć jedną z ponad 3500 nagród. Jak to zrobić?

Reklama

Gotowanie nie należy do Waszych pasji? A może kochacie gotować, ale od czasu do czasu lubicie także zamówić coś online żeby nie stać w kuchni i poleniuchować? Weźcie udział w loterii platformy PizzaPortal i zgarnijcie jedną z ponad 3500 nagród! To bardzo proste :-)

Jak wziąć udział w loterii "Jesz i masz"?

PizzaPortal loteria jesz i masz

  1. Złóżcie zamówienie na PizzaPortal.pl za min. 30 zł (koszty dostawy nie wliczają się do kwoty zamówienia).
  2. Do 30.11 prześlijcie formularz zgłoszeniowy (po złożeniu zamówienia kliknijcie w banner na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub wypełnijcie formularz na stronie).

W formularzu wystarczy, że podacie swoje podstawowe dane: imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz unikalny kod zamówienia. Znajdziecie go tuż po potwierdzeniu złożenia zamówienia na stronie. I gotowe! :-) Później nie pozostaje Wam już nic innego, jak trzymanie kciuków i czekanie na nagrodę.

Najlepsze w loterii jest to, że każde Wasze zamówienie może wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy tylko, że zgłosicie je na stronie. Możecie także zwiększyć swoje szanse na wygraną zdobywając dodatkowy los za darmo. Jak to zrobić? Wystarczy, że podczas wypełniania formularza wyrazicie zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych:

PizzaPortal loteria jesz i masz

Nagrody w loterii

W loterii "Jesz i masz" możecie zgarnąć łącznie ponad 3500 nagród, a w tym:

  • Nagroda główna - Fiat 500
  • Nagrody I stopnia - 13 smartfonów Huawet Nova 3
  • Nagrody II stopnia - 3500 biletów do Cinema Cit

Co tydzień wygrywa ponad 250 osób, więc macie spore szanse. Do zwycięzców zostanie wysłany SMS i e-mail, listę wygranych sprawdzicie także na stronie w zakładce "Zobacz listę zwycięzców" :-) Zgłoszenia są przyjmowane do 30.11.2018.

Trzymamy za Was kciuki i... POWODZENIA!

Głodni zniżek?

Macie chrapkę na jedną z nagród w loterii PizzaPortal? A może chodzi za Wami jakieś pyszne danie i chętnie wrzucicie coś na ząb? Dla głodnych zniżek mamy mnóstwo kuponów rabatowych, z którymi smacznie zjecie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close