logo

PizzaPortal: szklanka Pepsi gratis do zamówienia z KFC

16kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Lubicie otrzymywać gratisy do swojego zamówienia? Teraz przyjemne może być jeszcze przyjemniejsze! Do każdego zamówienia złożonego z KFC przez PizzaPortal, możecie otrzymać szklankę Pepsi z Kubą Błaszczykowskim. Jak odebrać swoją szklankę za darmo?

Reklama

Akcja z darmowymi szklankami kojarzy się raczej z restauracjami McDonald's. Tam co jakiś czas możecie w prezencie do zamówienia dostać bezpłatnie szklankę i stworzyć cały komplet. Tym razem gratisy ma dla Was również KFC. Składając swoje zamówienie z KFC przez platformę PizzaPortal możecie dostać w prezencie szklankę z piłkarzem naszej reprezentacji Kubą Błaszczykowskim. 

Jak odebrać swoją szklankę?

Żeby odebrać swoją szklankę Pepsi z Kubą Błaszczykowskim, musicie:

  1. Złożyć zamówienie z KFC przez PizzaPortal.
  2. Zamówić dowolny kubełek dla 2 lub 4 osób oraz napój 1l - Pepsi, Mirinda lub 7 Up.

Z informacji, jakie znaleźliśmy w sieci wynika, że akcja ta obowiązuje też stacjonarnie w KFC. Wtedy zamiast 1l napoju musicie zamówić dolewkę dla 2 osób. Promocja trwa do wyczerpania zapasów, trudno więc określić nam, ile jeszcze macie czasu żeby z niej skorzystać. Ale nie martwcie się, poinformujemy Was o jej zakończeniu :-)

KFC szklanka gratis Kuba Błaszczykowski

Ile będziecie musieli wydać żeby dostać szklankę? Jeżeli nie jesteście zorientowani w cenach przekąsek w KFC, dla Waszej informacji, najmniej za kubełek dla 2 osób zapłacicie 31,95 zł. Do tego musicie doliczyć jeszcze koszt napoju 1l - 7,95 zł. Sami więc musicie ostatecznie podjąć dezycję czy warto. Jeżeli i tak kochacie KFC i uwielbiacie kurczaczki z tej restauracji - świetnie się składa. Jeżeli specjalnie chcecie złożyć tam zamówienie przez PizzaPortal, żeby odebrać szklankę - decyzję pozostawiamy Wam.

Chyba każdy przy okazji robienia zakupów lubi otrzymywać coś w prezencie :-) Dodatkowe próbki kosmetyków dorzucane do zamówienia, gadżety i akcesoria, a także inne produkty - możecie je zgarnąć bezpłatnie robiąc zakupy w poniższych sklepach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close