logo

Pizzaportal robi "pyszną refundację" dla niezadowolonych klientów Pyszne.pl

02lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Portal Pyszne.pl swoją głośną sobotnią promocję zakończył wielkim niepowodzeniem, co wykorzystać postanowił konkurencyjny Pizzaportal. Każdemu, kto nie mógł skorzystać z kodu rabatowego i poskarżył się na Facebooku, wysłany zostanie kod na 25 zł do zrealizowania na Pizzaportal właśnie.

W piątek informowaliśmy Was o bardzo atrakcyjnej akcji Pyszne.pl: przygotowano aż 10 000 kodów rabatowych o wartości 25 zł. Niestety, jak przypuszczała część Internautów, strona nie była technicznie przygotowana do obsługi takiej ilości Internatutów na raz, przez co skorzystanie z rabatu było bardzo utrudnione. Profil Pyszne.pl na Facebooku zalała więc fala niezadowolonych klientów, którzy właśnie te platformę social media wybrali jako formę kontaktu z portalem.

Okazało się, że wszyscy, którzy postanowili podzielić się swoją historią na Fb bardzo dobrze zrobili  i teraz mają szansę zgarnąc kod na 25 zł od konkurencji Pyszne.pl - Pizzaportal.

Każdy, kto w sobotę, 31 stycznia 2015 roku, próbował skorzystać z kodu rabatowego na Pyszne.pl, lecz z przyczyn technicznych próba ta zakonczyła się fiaskiem (zamówienie nie zostało zrealizowane lub zostało anulowane i odrzucone przez portal) i poinforomował o tym na Facebooku, może odebrać kod do Pizzaportal. Należy jedynie mailowo (tytuł maila "PYSZNA Refundacja) udostępnić link do postu, w którym informujecie o fiasku zamówienia. Liczą się zarówno komentarze, jak i posty z tablicy z dnia 31 stycznia 2015 roku. Do maila załączcie sceen shot, na którym widać będzie Wasz komentarz oraz to, na jakie konto na Fb jesteście zalogowani - przyśpieszy to weryfikację zgłoszeń i wysyłanie kodów.

Wiadomość wyślijcie na adres socialmedia@pizzaportal.pl najpóźniej do środy, 4 stycznia. Wszystkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane do piątku, 6 stycznia. Liczą się jedynie posty, które pojawiły się na Facebooku dnia 31 stycznia 2015 roku od 15:00 do 23:59. Jedna osoba otrzyma jeden kod, który obowiązywał będzie przy zamówieniu opłaconym online, a data jego ważności zostanie podana w mailu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close