logo

PizzaPortal: rabat 15 zł po drugim zamówieniu

10lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Lubisz zamawiać jedzenie prosto pod drzwi bez konieczności wychodzenia z domu? Teraz w PizzaPortal możesz otrzymać aż 15 zł zniżki! Szczegóły promocji znajdziecie w artykule.

Reklama

Wszyscy pizzożercy (i nie tylko) zapewne będą bardzo zadowoleni z rabatu, jaki można uzyskać na PizzaPortal. To jeden z najpopularniejszych serwisów, z pomocą którego zamówicie swoje ulubione jedzenie prosto do domu nie ruszając się z kanapy. Jeśli tylko najdzie Was ochota na coś pysznego - wejdźcie na PizzaPortal i wyszukajcie swoją ulubioną restaurację lub zaszalejcie i spróbujcie czegoś zupełnie nowego! A teraz możecie otrzymać aż 15 zł zniżki na każde zamówienie. Jak ją odebrać?

Zasady promocji

PizzaPortal kod rabatowy promocja

Promocja trwa do 27 lipca i w tym czasie będziecie mieli okazję otrzymać kod rabatowy, który upoważni Was do skorzystania ze zniżki w wysokości 15 zł na zamówienie złożone przez PizzaPortal. Żeby dostać kod należy:

  • maksymalnie do 27.07.2017 złożyć 2 zamówienia za min. 20 zł każde z wykorzystaniem kodu: UMZ3W

Każda osoba, która spełni te warunki, w pierwszy piątek po złożeniu drugiego zamówienia do godziny 16:00 otrzyma na swój adres e-mail kod rabatowy w wysokości 15 zł do wykorzystania na kolejne zamówienie. Macie 7 dni żeby zrealizować zniżkę. Kod UMZ3W, który musicie podać w koszyku w żaden sposób nie obniża jego wartości, ale tylko dzięki niemu będziecie mogli otrzymać rabat, dlatego pamiętajcie go wpisać! :-) 

Kupony dla pizzożerców (i nie tylko)

Jeśli uwielbiacie jeść pizzę i kochacie ją pod każdą postacią, mamy dla Was kupony rabatowe, dzięki którym oszczędzicie niezależnie od tego, ile razy złożycie zamówienie. Wystarczy, że wejdziecie na GoDeallę, podacie miasto jakie Was interesuje i z kategorii po lewej stronie wybierzecie Restauracje i kawiarnie -> Pizza.

Kupony pizza GoDealla

Znajdziecie tam najlepsze kupony rabatowe na pizzę z różnych serwisów. A wszyscy, których głód na jedzeniowe rabaty jeszcze nie został zaspokojony, mogą skorzystać z różnych kuponów na przeróżne potrawy zamieszczonych poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close