logo

Pizza za pół ceny. Odbierz swój kupon do Pizza Dominium

04sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Bardzo dobra promocja od znanej w całym kraju pizzerii Pizza Dominium. Tylko teraz można pobrać kupon rabatowy, uprawniający do zniżki 50% na dowolną pizzę.

Szybko i na temat

Takie akcje promocyjne lubimy najbardziej: bez zbędnych formalności, nadmiernych wymagań i zawiłych regulaminów. Proste i przejrzyste zasady i bardzo łatwy proces zdobywania kodu. Jest jeszcze jeden powód, dla którego uważamy tę akcję za wyjatkową: jest to promocja na pizzę, ukochaną przez nas i przez wielu naszych czytelników ;)

Pizza Dominium jest obecna w blisko 70 lokalizacjach w całej Polsce. Na stronie internetowej pizzerii możesz sprawdzić, czy jest także w Twoim mieście.

Promocja trwa do 6 sierpnia 2014 roku. Aby mieć możliwość zdobycia kuponu zniżkowego, należy:

Ilość kodów rabatowych jest ograniczona, także jeśli jesteś zainteresowany zjedzeniem pizzy za połowę jej ceny, śpiesz się ;) Promocja obowiązuje wyłącznie w dostawie do domu (zamówienia telefoniczne) i nie łączy sięz innymi promocjami Pizza Dominium.


Promocje dla głodomorów

Nie zapominajcie także o innych atrakcyjnych zniżkach przygotowanych przez pozostałe restauracje. Poniżej znajdziecie kilka dobrych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close