logo

Pizza Hut rozdaje bony na sałatki i darmowe e-booki z przepisami na letnie smaki

02lip 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

2

Latem nie ma lepszego jedzenia, niż sałatki ze świeżych warzyw i owoców. Podobnie uważa Pizza Hut i swoim klientom przedstawia premierę Letniego Baru Sałatkowego. Z tej okazji możesz wygrać bony na darmowe sałatki, a każdy może za darmo pobrać książkę pełną najmodniejszych przepisów na sałatki.

Pomysły na lekkie sałatki

W Pizza Hut od 1 lipca do 1 września możecie raczyć swoje kubki smakowe pysznymi sałatkami ze świeżych owoców i warzyw. Jednak to nie wszystko - teraz możecie zainspirować się pomysłami tej znanej pizzerii i wykorzystać je w domu. Aplikacja „SALAD BAR” jest dostępna pod adresem pizzahut.pl/salad-bar/ w. Jest to bardzo kolorowa i apetyczna strona, która zachęca do jedzenia pysznych i świeżych sałatek - nie tylko tych w Pizza Hut, ale także tych przygotowanych samodzielnie w domu. Na stronie tej poznajemy Aleksandrę Musiał, która na codzień odpowiada za kreowanie potraw, sałatek, deserów i napojów w restauracjach Pizza Hut. Teraz każdy może skorzystać z jej przepisów - wystarczy zostawić maila, a chwilę później w waszej skrzynce pocztowej wyląduje darmowa książka pełna najnowszych sałatkowych inspiracji i przepisów.

Sałatkowy konkurs

Chcesz otrzymać bon na skorzystanie z baru sałatkowego w Pizza Hut na terenie całej Polski? Wystarczy, że podzielisz się swoim pomysłem na sałatkę i prześlesz przepis poprzez aplikację konkursową. Dostęp do niej dostaniesz po pobraniu ksiązki z przepisami, o której pisaliśmy wyżej. W mailu otrzymasz link, w którym po kliknięciu pojawi się okienko "Konkurs" i możliwość dodania własnego przepisu.

Spośród zamieszczonych przez uczestników przepisów wybranych zostanie 10 osób, których przepisy na sałatkę zostaną nagrodzone karnetem na 5 wejść do baru sałatkowego. Szczegóły oraz zasady konkursu znajdziecie na stronie pizzahut.pl/salad-bar/static/regulamin.

Promocje dla głodomorów

Nie zapominajcie także o innych atrakcyjnych zniżkach przygotowanych przez pozostałe restauracje. Poniżej znajdziecie kilka dobrych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close