logo

Pizza Hut: dzieci jedzą za darmo we wrześniu!

07wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W życiu podobno nie ma nic za darmo, a jednak zdarzają się wyjątki od tej reguły. Pizza Hut, chcąc umilić wszystkim dzieciom powrót do szkoły, przez cały miesiąc oferuje im darmowe jedzenie. Sprawdź, jak skorzystać z promocji.

Reklama

Doskonale wiemy, że powroty do szkoły po wakacjach nie należą do najprzyjemniejszych. Pamiętamy te czasy, kiedy 1 września zbliżał się wielkimi krokami, wieczory robiły się coraz krótsze, a po 2 miesiącach beztroskiego lenistwa trzeba było wrócić do rzeczywistości. Pizza Hut chce umilić dzieciom powrót do szkoły. Jeśli myśleliście, że w życiu nic nie ma za darmo - restauracje Pizza Hut udowodnią Wam, że jesteście w błędzie! :-) Jak możecie skorzystać z tej promocji i umilić swoim pociechom powrót do szkoły?

Zasady promocji

Pizza Hut dzieci jedzą za darmo

Pizza to doskonały sposób na poprawę humoru! :-) Szczególnie dzieci, które po dwóch miesiącach spania do późna muszą teraz zrywać się do szkoły wcześnie rano. Wiadomo, że początki są najtrudniejsze, dlatego właśnie na start nowego roku szkolnego, w Pizza Hut wszystkie dzieci mogą jeść swoje ulubione zestawy całkowicie za darmo do 30 września. Jak? To bardzo proste! 

  1. Wejdź na stronę Pizza Hut
  2. Kliknij w przycisk "Wygeneruj kod promocyjny"
  3. Wypełnij formularz, który pojawi Ci się po kliknięciu w przycisk
  4. Pokaż kupon rabatowy kelnerowi podczas składania zamówienia
  5. Zamów dla swojego dziecka jeden z darmowych zestawów

 

W formularzu wystarczy podać tylko imię, nazwisko i swój e-mail oraz zaakceptować warunki promocji:

Pizza Hut dzieci jedzą za darmo

Niezwłocznie po wypełnieniu formularza, na Waszych skrzynkach mailowych znajdziecie kupon rabatowy upoważniający do obioru darmowego zestawu dla swojej pociechy. Jest tylko jeden warunek - kod obowiązuje przy złożeniu zamówienia za min. 24,95 zł. Więcej informacji szukajcie na stronie promocji.

Wrzućcie coś na ząb w Pizza Hut

W ramach darmowego kuponu rabatowego Wasz maluch będzie mógł zjeść jeden z pysznych zestawów:

Pizza Hut dzieci jedzą za darmo

  • Zestaw 1: mini pizza (margheritta lub hawajska) + napój 0,3l
  • Zestaw 2: makaron z sosem pomidorowym + napój 0,3l

To od dziecka zależy, jaki zestaw wybierze. Z pewnością każdy z nich sprawi mu jednak przyjemność! :-) Z promocji tej mogą skorzystać tylko dzieci do 12 roku życia, jeśli więc będziecie chcieli wybrać się do Pizza Hut całą rodziną, za starsze pociechy będziecie musieli zapłacić normalnie. Dobrze się jednak składa, ponieważ każde wydane 24,95 zł upoważnia Was do odbioru kolejnego darmowego zestawu. Promocja trwa do 30 września, macie więc jeszcze dużo czasu, żeby smacznie zjeść w Pizza Hut. Ale to nie koniec pysznych promocji. Z kuponami rabatowymi od GoDealli też wrzucicie coś na ząb i to w dużo niższej cenie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close