logo

Pizza Hut: darmowa pizza dla członków programu lojalnościowego

03lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

2

Co zrobić, żeby otrzymać darmową pizzę w Pizza Hut? Wystarczy dołączyć do programu lojalnościowego Moja Pizza Hut. To nic nie kosztuje, a może przynieść wiele korzyści! My już sprawdziliśmy, teraz na Ciebie.

Reklama

Pizza Hut rozpieszcza swoich klientów! Oprócz tego, że trwa aktualnie Festiwal Pizzy, to jeszcze można zgarnąć darmową pizzę. A kto z Was nie chciałby zjeść za darmo pysznej pizzy? Tym bardziej, gdy jest ona serwowana w jednej z najpopularniejszych pizzerii! Pizza Hut proponuje swoim wiernym klientom naprawdę dobre rozwiązanie. Zapisując się do programu lojalnościowego tej pizzerii, będziecie mogli korzystać z wielu atrakcji oraz darmowych poczęstunków.

Moja Pizza Hut

Program lojalnościowy Moja Pizza Hut to idealne rozwiązanie dla wszystkich smakoszy. Jeśli lubisz dobrze zjeść, odkrywać nowe smaki oraz korzystać z rabatów dla stałych klientów - ta promocja jest właśnie dla Ciebie.

Dołączając do programu, nie tylko otrzymasz kartę dla stałego klienta, ale także:

  • zaproszenie na małą DARMOWĄ PIZZĘ (dowolność wyboru z menu)
  • upominek w postaci pysznego deseru LAVA CAKE na każde Twoje urodziny!

Wystarczy najpierw złożyć zamówienie w Pizza Hut, poprosić o kartę rabatową, a następnie zarejestrować ją na stronie MojaPizzaHut.pl, wypełniając formularz podstawowymi danymi, takimi jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail itd.

Promocja pod lupą

Jako odpowiedzialni oraz rzetelni Strażnicy Promocji, sami sprawdziliśmy tę akcję. Wysłanniczka z naszej redakcji była w ten weekend na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut, na którym zapisała się do opisywanego wyżej programu lojalnościowego. Będąc członkiem Moja Pizza Hut bądź zapisując się do programu podczas Festiwalu Pizzy, można skorzystać z dodatkowych promocji:

  • 3 sosy w prezencie
  • lemoniada w prezencie
  • dolewka w prezencie
  • 2 festiwale w cenie 1

Przypominamy, że Festiwal w Pizzy Hut trwa do 29 lutego 2016! Macie jeszcze czas na skorzystanie ze wszystkich atrakcji :-)

Wracając jednak do przygody jednej z naszych Redaktorek - dwa dni po zapisaniu się do programu lojalnościowego, otrzymała zaproszenie na małą, dowolną pizzę. Żeby ją odebrać, należy wydrukować zaproszenie bądź pokazać je z telefonu kelnerowi. Nie zapomnijcie także wziąć ze sobą swojej karty Moja Pizza Hut. Mała pizza będzie miała taki smak oraz grubość ciasta, jakie sobie wybierzecie. Po sprawdzeniu tej promocji możemy stwierdzić, że jest ona naprawdę opłacalna. Jeśli chcielibyście otrzymać takie prezenty od Pizzy Hut, zapiszcie się do ich programu lojalnościowego.

Tymczasem możecie także skorzystać z innych promocji dotyczących pysznego jedzenia. Poniżej umieszczamy najlepsze kupony rabatowe na jedzenie, zgromadzone w naszym serwisie:

Smacznego! ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close